Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi lesz ha a Kecske hátára...

Mi lesz ha a Kecske hátára Káposztát kötözünk?

Figyelt kérdés
Azt már tudjuk, hogyha a Macska hátára vajas kenyeret kötözünk attól csökken a rezsi; de mi a helyzet a Kecskével?

#energia #humor #káposzta #kecske #csökken a rezsi
2014. okt. 7. 20:11
 1/10 A kérdező kommentje:
és természetesen ledobjuk a tetőről
2014. okt. 7. 20:19
 2/10 Jófej:D ***** válasza:
100%

Szerintem az lesz hogy a kecskével lesz hogy hát ömmm...

Mivel a kecske meg akarja enni a hátáról a káposztát ezért tegyük fel hogy körbe körbe fog forogni, és a föld is körbe körbe forog a tengelye körül, ezért ha ellentétes irányba forog a kecske akkor a föld megáll,ezáltal örökre éjszaka vagy nappal lesz, de ha a másik irányba forog akkor 2 perc lesz egy nap.

2014. okt. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha macska hátára vajas kenyeret kötünk

- vajas felével szőre felé: csűnyán összeáll a szőre;

- vajas fele "kifelé": a macska hamarosan elköltözik az élők sorából, ugyanis a zsíros/vajas kenyér mindig pofára esik, tehát a macsak nem talpra, hanem hátára érkezik a fáról leugorva.

.

Kecske hátára káposzta:

- állandóan a kecske mellett kell leni, hogy másik kecs le ne egye;

- amennyiben őrizetlen, megteszi.

2014. okt. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha iránytűként használjuk és természetesen ledobjuk a tetőről akkor mihez képest lesz Észak?
2014. okt. 7. 21:47
 5/10 kmx1x2 ***** válasza:
100%
Hát hozzád képest nagyon! XD
2014. okt. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 kmx1x2 ***** válasza:
100%
Szerintem ha elmennél egy sivatagba és felmásznál egy fára, majd beledobnád a kecskés káposztát a tengerbe, akkor a Jupitertől 48°-os szögben a Szaturnusz felé mutató egyeneshez képest az állat beállna Dél-kelet - Nyugat-észak irányú körpályára és máris tudnád merre van a káposztabolt!
2014. okt. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 kmx1x2 ***** válasza:
Ha megvan a káposztabolt, akkor ha a digitális karórád másodpercmutatóját ráállítod, akkor 3:69-kor hozzámérheted az Orion csillagkép állásához és ha elfelezed a szöget, akkor pontosan a Baktérítő irányába fog mutatni. Ha a Baktérítőre merőlegesen haladva Dél-kelet irányba fordulva hátraszaltózol, akkor megtudod mondani, hogy merre nincs Nyugat és onnantól csak balra fordulsz és Északon is vagy. Ez csak akkor megy, mikor a Baktérítő nem téríti el a Kecskédet, mert különben Japánban fogsz kikötni.
2014. okt. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kmx1x2 ***** válasza:
Én is egyszer eltévedtem az esőerdőben és ezzel a módszerrel úgy döntöttem, hogy veszek egy kalapot, mert havazik. Aztán eszembe jutott, hogy "Én inkább jobban inspirált egy bajuszhoz, mert fordítva jobb inkább helyzetben hasonlít egy vasalóval" és rögtön tudtam, hogy még szűz vagyok.
2014. okt. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi lesz? Pszichiátria
2014. okt. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vagy vasárnap...

Ha holnap történik, akkor meg hétfő...

2014. okt. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!