Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Argonkristályos lézerágyú...

Argonkristályos lézerágyú beépített neutrínó-alapú lövegpajzsal független és csatlakoztatható energiaforrással eladó. Kinek kell?

Figyelt kérdés

[link]

Így néz ki minimális teljesítményen, jól látszik a neutrínó pajzs is. A lakásban nem akartam magasabbra venni a teljesítményt, így is kiszedte az oldalfalat.

Aztán kivittem a szabadba, felcsavartam 12%-ra és csináltam egy fotót:

[link]

Nanocsöves hajtóművek mellett is jól megfér, nem bántja negatív energia generátort. Nem ajánlott kisebb hajókra, mert zabálja az energiát, kivéve, ha saját energiaforrást is rendeltek hozzá, de ennek bizony felára van.

Közepes méretű hajókra az ajánlott mennyiség 1-2, csillaghajókra 4-6, és repülő városokra 10-15, de elfér rajtuk akár 20 is. 12000TN pajzsátütőképességgel rendelkeznek egyenként max. Teljesítményen.

Ajánlott elfogásra, portyázásra de harcba is tökéletesek, viszont ha nagyobb hajók ellen használjuk, akkor javasolt hozzá egy Plutóniumos ionágyú is.



2015. márc. 2. 13:23
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja, és majd' elfelejtettem: Ajándék töltöttkáposzta jár darabonként
2015. márc. 2. 13:25
 2/16 szántóvető ***** válasza:

fm-rádió,micro sd kártya és fejhallgató csatlakozási lehetőség van?

össze lehet hajtogatni hogy elférjen a nadrágzsebben?

2015. márc. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Lehet kapni különböző csatlakozókkal, igen.

Össze lehet hajtani 0,87 dm³ térfogatúra is a csatlakozóst, a csatlakozó nélkülit 0,8-ra.

2015. márc. 2. 14:18
 4/16 anonim ***** válasza:
Csere nem érdekel? Van egy alig használt jedi 2 személyes űrhajóm ( [link] ) beépített álcázórendszerrel. Szereztem egy újabb kiadásút,amire jól jönne ez a kicsike
2015. márc. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Megvettem Palpatine-tól az Eclipse-et és beszereltem pluszba 12 darab D'Deridex szingularitás reaktort, szóval az energia ellátással sincs gond. Vennék a hajóra 40 lézer ágyút próba képpen!
2015. márc. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Sajnálom, de a képet nem tudom betölteni a holografikus kivetítővel, így, hogy nem ismerem a pontos tervrajzát, nem tudom megítélni, hogy a csere megéri-e.


Hhuh, 40-et? Jelenleg sajnos csak 32 van raktáron, de ha van még pár napja rá, akkor problémamentesen be tudjuk szerezni a további 8-at is. És természetesen vigaszdíjként dupla töltöttkáposzta jár

2015. márc. 3. 05:55
 7/16 A kérdező kommentje:
#4: Elnézést a kellemetlenségért, de mégis csak nálunk van a hiba: Elfelejtettem bedugni a palládium csatikat. Ez a grafén-technológia még kicsit új nekem...
2015. márc. 3. 06:04
 8/16 A kérdező kommentje:
A hajóért 1,5 ágyút tudok adni, így ön dönthet(mivel nyilván nem vágjuk ketté): kifizeti egy fél lézerágyú árát és 2-őt kap, vagy visszakapja 0.28 lézerágyú árát és 1-et kap
2015. márc. 3. 06:07
 9/16 anonim ***** válasza:
Mennyit kellene ráfizetnem? (galaktikus pénzben)
2015. márc. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
508700 E-t
2015. márc. 5. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!