Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért ciki a fing?

Miért ciki a fing?

Figyelt kérdés
Na, a történet egyik tanórán történt. Matekóra volt és toltam egy seggrepesztőt, miközben a tanár a táblánál magyarázott. A tanár is felkapta a fejét és kiküldött. Már akkor furcsa volt, hogy csak én nevettem egyedül. Az órát a folyosón töltöttem és vártam a haverok elismerését mikor kijönnek. De ez nem történt meg, sőt levegőnek néznek már két napja. Nem tudom miért kell ezt a "megkomolyodtam" dologgal elintézni, hiszen a fingás vicces és ezt a tanárt mindenki utálja. Nem tudom miért kell kiközösíteni.

2015. márc. 21. 02:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Mert emésztési folyamatod nem tartozik másra, nem közügy.

Ezeken kívül zajos és szagos.

Ráadásul elvonja a figyelmet a matektól, ami másokat érdekelhet annak ellenére, hogy téged egyáltalán nem.

.

"...hiszen a fingás vicces..." neked és csak a sajátod!

A sz@rás még viccesebb, akkor is nevetsz, sőt, hogy jót mulass, figyeled a másokét?

2015. márc. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem említettem, hogy nem érdekel a matek. Nekem a tanár személyével van bajom, meg néha a beleimmel. Lehet elég nyersen fejeztem ki magam, és ezzel megzavartam a tanórát, de még mindig nem értem mi ez a pálfordulás a haverok részéről.
2015. márc. 21. 08:16
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
hú miért nem én voltam matek órán... akkor nem én hagytam volna el a termet xd
2015. márc. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

"seggrepesztőt": Ezen besírtam! XD


"vártam a haverok elismerését": XD Gondolom a végén nagyot durrant! Én legalább egy tapsot adtam volna!..... https://www.youtube.com/watch?v=yGY_ja4-Tyk XD

2015. márc. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Elég bal*** haverjaid vannak, én felröhögtem volna xD
2015. márc. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
Nálunk egy fiú rendszeresen fingik órán. Ilyenkor mindenki jót röhög. . Ha olyan tanár van akkor az is.
2015. márc. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

Mielőtt legközelebb finganál egy jó tanács:

Tedd fel a kezed óvatosan, mintha valami nagyon fontos hozzászólásod lenne, majd mint egy kisangyal szólítsd meg a tanárt. Tanárnő kérem! Kérdezhetek valamit? Igen kisfiam. Fingani ér? Ha a válasz igen akkor mindent bele, ha nem akkor mondd azt: na akkor csalok! és add ki magadból!:D

2015. márc. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
De úgy is jó, ha a "kérdezhetek valamit? -igen." után kiereszted a ritykost xD
2015. márc. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
"seggrepesztőt" ezen röhögök fél órája xDD eléggé gáz haverok ha ezen nem tudnak röhögni én abba nem tudtam volna hagyni a röhögést xDDD
2015. ápr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
10 évesen biztos vicces. Egy gimnázium végzős osztályában inkább gáz :D Szóval nyílván a korosztálytól is függ a dolog.
2020. márc. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!