Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A gyíkemberek igaziak, ha...

A gyíkemberek igaziak, ha meggebedtek is, az összes vallás hazugság-e, Orbán mit tett az országért, Hitlernek igaza volt-e, a vitamin szerintem rákot okoz?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 6. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hitlert a vitamin által előidézett rákban meghalt élőhalott gyíkemberek inváziója döntötte meg, tehát Hitlernek nem volt igaza. Orbán a legszebb középkori hagyományok feltámasztása révén próbálja gatyába rázni az országot, és ha az EU engedélyezné a pallosjogot, sikerülne is neki. Vallási kérdésben nem szeretnék nyilatkozni.
2015. ápr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Jobb lenne ha ma már csak higított vizet innál. :-)
2015. ápr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
pfff én csak a kör kerületét tudom xd
2015. ápr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
második válaszoló xdxdxd higított víz xdxdxdxdxd
2015. ápr. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1-es! Nagyonjó! :D
2015. ápr. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nézzétek csak mit ír a 2 Timoteusz 4 rész 3 verse,, Mert lesz időszak, amikor az egészséges tanítást nem fogják elviselni,+ hanem a saját kívánságaikkal összhangban gyűjtenek össze maguknak tanítókat, hogy csiklandoztassák a fülüket;+ 4 és az igazságtól elfordítják fülüket, a valótlan történetekhez ellenben odafordulnak.+
2015. ápr. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!