Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha lenne olyan képességed,...

Ha lenne olyan képességed, hogy egy gondolattal rá tudod hozni bárkire a szapora fosást, hogyan használnád fel egy átlagos napod alatt?

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 07:44
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
98%
Jáj, felcsillant ám a szemem... Mindenkit befosatnék!!!!!
2010. febr. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
98%
zh közben ráküldeném a tanárra a jó öreg szaporát:D
2010. febr. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

XD


Nekem is onnan jött az ötlet, hogy múltkor ültünk irodalom órán, és a köcsög tanár kitalálta, hogy feleltetés, én meg pont nem tanultam, és már csak én meg vagy 2 másik gyerek nem felelt a félévben, és kínomban nem tudtam mit csinálni, hogy elkerüljem az egyest, a tanárra néztem és elkezdtem koncentrálni, hogy "Jöjjön rád a szapora! Jöjjön rád a szapora! Jöjjön rád a szapora!" nem vok Potter, úgyhogy nem vált be, viszont szerencsére 1 másik gyerek felelt.

2010. febr. 20. 08:43
 4/35 anonim ***** válasza:
96%

x'DDDD

Behalok XD

2010. febr. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
96%
Ez milyen vicces lenne, a számomra ellenszenvesek ide-oda rohangálnának, én meg fütyörésznék vígan. Csak nehogy ellenem fordítsák!
2010. febr. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
97%
xD Á amikor megláttam a kérdést, azonnal a tanárokra gondotlam xD TZ vagy egyéb köben.. Marha nagy lenne.. De a te történeted sem semmi.. xD Esetleg még a boltokban a hosszú sor eltüntetése..
2010. febr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Ha a TESCO-ban ezzel üritenél ki 1 egész sort, sztem kihívnák az ÁNTSZ-t, mer azthittnék szalmonella járvány van. :D


Vagy valakivel telefonon beszélgetsz, és már vagy 1 órája dumál, te próbálsz olyan mondatokat mondani, ami a beszélgetés végét sejteti, de ő akkor is beszél:

"Blablablabla..."

"Tehát akkor ez történt. Velem egyéb dolog nem történt ma.."

"Nekem viszont még van egy érdekes sztorim, az..."

Gondolod: *Szapora indul!*

"sztorim az, hogy e..... Bocsi, most mennem kell, ne hari szia!"


XDDDD


Vagy valakinek székrekedése van, akkor is könnyen segíthetsz rajta. :)

2010. febr. 20. 12:29
 8/35 anonim ***** válasza:
92%
O.O én a Parlament elött ülnék egész nap .... "Jöjjön rátok a szapora!!!...legalább nem tudtok lopni.....xDXD
2010. febr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
87%
háhá :D ez tökjólenne :D
2010. febr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

:DDD


Van 1 tök idegesítő csaj az osztályban, mindig okoskodik mindenkinek, hogy többet tanuljanak, meg ha megtudja, hogy valamit nem csináltál meg, akkor sokszor ezt tudatja a tanárral is. :F


Egyik reggel találkoztam vele, mondom

"Nagyon hideg van."

erre ő:

"Ja, felvettem 1 harisnyát meg rá 2 nadrágot, hogy ne fagyjak szét."


Ekkor jöhetett volna a gondolat:

*Oké, bébi, ezek szerint jól be vagy bugyolálva ott lent, kezdődjék a szapora!*


:D:D:D


Szinte látom magam előtt, ahogy elfehéredik az arca, és elrohan a wc felé. Mire kihámozta volna magát a sok göncből lehet beszarik.

2010. febr. 20. 20:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!