Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan csináljam?

Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy gyorsan megszeretnék gazdagodni és hát arra gondoltam, hogy csinálhatnák dióból gyémántot, de nem tudom hogy kell.

Segítsetek léci!

Hogy kell dióból gyémántot csinálni?



2016. febr. 13. 22:50
 1/4 A kérdező kommentje:
előre is köszi
2016. febr. 13. 22:52
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű pedig. Először jól megrágod, majd lenyelsz mindent belőle, ami nem szénatom. Ezután fontos hogy szorosan tartsd a szád, hogy ne kapjanak levegőt, mert oxigénmentes környezetben kell felmelegítened kb. 4000 fokra, és közben a fogaiddal 900 GPa nyomással összeharapni őket. Ha ez megvan, akkor az a kb. mákszemnyi golyócska a szádban bizony gyémánt lesz.

Sok sikert!

2016. febr. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Először is az Úr szelleme által elő kell allitanod a gyehenna tüzét. Ebben megvan a szükséges hőfok. Majd létre kell hoznod egy kamrát, amiben a fent említett nyomást kell megvalositanod. De fontos hogy ennek a gyehennában kell lennie, mert ha nem ott van akkor az Úr haragja lesújt rád a csalással előállított gyémánt miatt.

Végül pedig meg kell tőlem vasarolnod a szükséges 2900t diót, de azzal a feltétellel hogy nálam csak mogyoró kapható. Ha ez nem sikerül akkor nem kapsz üdvösséget. Ámen.

2016. febr. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

k0‹2szi sz¨Śpen! kipr¨Žb¨˘ltam ¨Śs hatott, Csakt¨˛lsok id0‹1 megcsin¨˘lni.

v¨˘rom a t0‹2bbi v¨˘laszt amiben r0‹2videbb id0“2 alatt lehet mekcsin¨˘lni

2016. febr. 13. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!