Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hupikék Törpikék léteznek?...

Bonjour! kérdése:

Hupikék Törpikék léteznek? Szerintem igen. (többi lent és az igaz)

Figyelt kérdés
Szerintem léteznek a Hupikék Törpikék. De csak ők! Ők az erdőben vannak és Aprajafalva el van rejtve. Velem egy különös dolog történt. Én Jászberényben lakok és van itt eg erdő, ami pont olyan, mint a mesében. Szerintem ott laknak a törpök. De az történt velem, hogy láttam egy embert, aki teljesen hasonlít Törpapára és beszéltem már vele és a hangja is olyan, mint Törpapának. Egyszer felhívtam és a törpök hangját hallottam a telefonban. Szerintem ő Törpapa és emberré változtatta magát. Hát ez nem lehet véletlen! Pont úgy viselkedik, mint Törpapa, mertb mosolygós, jókedvű, fehérszakállú és pont olyan, mint a mesében. De szerintem ő az! Légyszi ne csúnya választ adjatok! Én nem vagyok bolond!
2016. márc. 29. 09:46
1 2
 1/15 Ádámflekk teliblekk válasza:
60%
Én hiszek neked! De sok ember van, aki ebből viccet csinál. Ne is törődj velük!
2016. márc. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Én is Jászberényben lakok és én is láttam már "Törpapát" Tényleg olyan, mint Törpapa. Szerintem is ő az! ;)
2016. márc. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Igazságoska válasza:
46%
Miért változtatná magát emberré?
2016. márc. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A múltkor azt kívántam, hogy bárcsak találkozhatnék a Hupikék Törpikékkel és szerintem teljesült. Ő Törpapa és kész! Van, amikor eltűnik, mert visszamegy a törpjeihez. (Szerintem.)
2016. márc. 29. 09:54
 5/15 Igazságoska válasza:
16%
A törpök hangját hallottad a telefonban? És honnan neki telefonja? El szokott tűnni? Hát... lehet, hogy igazat beszélsz...
2016. márc. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Persze, hogy léteznek!

Ha nem léteznének, hogyan szerepelnének a filmben?

2016. márc. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem LEHET, hanem BIZTOS!!!
2016. márc. 29. 10:02
 8/15 anonim válasza:
2016. márc. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hány felhasználót csináltál, csak hogy válaszolhass a saját kérdésedre? :D
2016. márc. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is találkoztam már egy hupike törpikével, de olyan kicsi volt, hogy sajnos nem vettem észre... Ja és ez az álmomban történt.
2016. márc. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!