Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy kezdjek el elfoglalni...

Hogy kezdjek el elfoglalni egy várost?

Figyelt kérdés

Egy kis faluban lakok, aminek neve sincs, de pár km-re innen elég szép városok vannak. Már vettem lovakat is, hogy gyorsabban tudjam megrohamozni a kiválasztott területet. A gondom csak az, hogy nem tudom hogy kezdjek hozzá....fogadjak fel magam mellé még embereket...mert exdig 5en vagyunk, vagy vágjunk bele így?

Meg....ha már megszálltuk,akkor ahhoz kell valami papír, hogy uralkodó lehessek, vagy az emberek rögtön behódolnak?

Valamint most akkor lehet rabszolgát tartani vagy sem? A szomszédok azt mondják igen, de egy bácsi meg azt hogy nem...olyan nehéz ez az egész...

Köszönöm a válaszokat!



2016. máj. 23. 21:12
1 2
 1/15 anonim válasza:
81%

Szerintem 10 lovasra lenne szukseged minimum. Es egy szeker elelemre. Illetve egy agyura ha ostromolni kell.


Aztan ha bevettetek akkor akaszd fek a varos vezetoseget es kegyetlwnul nyuzd meg oket, hogy lassak veled nem lehet lacafacazni. Akkor majd papir nelkul is uralkodhatsz es tarthatsz rabszolgat is mert senki nem fog beleszolni mit csinalsz.


Pliz kuldj ide nekem a valaszert cserebe sok him es no szajhat. Koszi.

2016. máj. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
Te mit tolsz?😈
2016. máj. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat...hirtelen dögvész lett és mindenki meghalt...csak én nem...ugyhogy most van egy falum ami csak az enyém. De köszi hogy komolyan vetted(1.) mert eddig mindenki csak kinevetett. Amugy ha ezt a helyet benépesitettem akkor majd nekilátok egy városnak
2016. máj. 23. 21:21
 4/15 anonim válasza:
78%
Okes. Sok sikert! :)
2016. máj. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Ajánlom előtte a gyakorlás mert most még szerencséd volt. Mi van ha jön valaki egy kihegyezett mangóval és rátok támad?
2016. máj. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Juj milyen igazad van! Pont olyan emberekre van szükségem mint te! Beállnál hozzám?
2016. máj. 23. 21:34
 7/15 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem úgy kezdd, hogy megnyomod a Power gombot, és megvárod, amíg az operációs rendszer betöltő dik
2016. máj. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amúgy, ha öten vagytok, akkor azt kellene csinálni, hogy mindenki hozzon magával még egy embert, aztán azok is és így tovább. Aztán ha már kétharmados többséged van a faluban, onnantól azt csinálsz, amit akarsz.
2016. máj. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
Tegnap valaki bankot akart rabolni. A kérdés már bűncselekményt valósított meg. Ez humorosnak nem humoros, inkább szánalmas. S egy nálad is humortalanabb ügyész akár elegendőnek is tartaná a nyomozás elrendeléséhez.
2016. máj. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

^ Hogy tudná ezt bárki is komolyan venni? :D ^

Amúgy ajánlj fel jó feltételeket, pl. ne szedj adót (egyelőre). Plusz ingyen a házakat akik még idén beköltöznek és építs egy sereget is.

2016. máj. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!