Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szegény drága aranyommal mi...

Szegény drága aranyommal mi baj lehet, hogy egyem a zúzáját?

Figyelt kérdés

Az van, h van egy édes aranyos kis nyuszikám, vagyis egy cukker kiscicám, úgy hívják Fáni. Amúgy nagyon aranyos a kis tentike, imádom, amikor durumbol a zabálnivaló kicsi feje, olyan édes, egyszerűen gyönyörű! Na mindegy, nem ez a lényeg...

Szal amikor kakikál, a kis pintyőke, nem szokta elkaparni maga után a kaksiját a kis selymes mucsaröcsöge kezével, miért van ez?

Talán nem szereti az illatát? Mindig megszagolja a puha kis nózikájával az én édesem, de soha nem kaparja el, miért?

LÁÁÁÁÁÁÁVVVVV FÁÁÁÁNIIII!!!! (L)


2010. ápr. 15. 21:28
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/103 anonim válasza:
WTF?
2013. febr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/103 anonim ***** válasza:

# 90/91

Nem azért, de szerintem mindenki tudja, mi a zúza és a kérdező nem gondolja, hogy az van a macskájának, tudod, ezt egyszerűen így szokták mondani ;D

Egyébként kérdező: te nem vagy 100-as :D

2013. febr. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/103 anonim válasza:
Na most nem tudtam eldönteni hogy most nyuszi,kiscica vagy egy pintyő :S ha tudnám az állatot megpróbálnék segíteni:S
2013. márc. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/103 anonim válasza:
Jó étvágyat a zúzájához! ;)
2013. jún. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/103 anonim ***** válasza:
A kérdező kiugrott a vonathoz! Meghalt! Kicsi pruntyó cuki kérdezőm :(
2013. júl. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/103 anonim ***** válasza:
Óóóóóó, nem halt meg csak megint letiltották :D
2014. máj. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/103 anonim ***** válasza:

Jújjj nem is tudod milen cunci bogyoróval tajálkoztam az utcán. Egy anyyira cunci munci ugybulucsi cicuska volt . Olyan aribani volt megtuttam volna zabcsizni!amikor megsimiztem úgy dorombolt és nézett rám a gyöngysi szemcsiével!

úgy döntöttem hazaviszem de sajna bajna véletlenül ráléptem és szétfröccsent a betonon. :(

2015. aug. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/103 anonim ***** válasza:

Hú én is talcsiztam egy cunci muksi cicusbicussal megtudtam volna zabálni!

Ezért meg is ettem krumplipürével.

2015. aug. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/103 anonim ***** válasza:

WTF?

What the fuck?

Vátt dö fákk?

2015. aug. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/103 anonim ***** válasza:

Enyém a századik válasz!

Az én cicusom jaj ú szercsiztem ülcsizett az asztalon és mindig úgy csináljuk hogy egy falat nekem egy falcsi pedig az édcsibédcsi pofcsikájába és épp telcsibe tettük magunkat ezért a maradékota konyha malacba öntöttem. De vélcsiül az én kis kukoszkamukoszkámat öntöttem adarálóba a maradékot pedig az ágyacskába. :(

Azóta nem megyek akonyhába mert félek hogy kigyülcsitik a konycsimalcsiból és megboszcsizik.

2015. aug. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!