Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ciki/vicces sztorik?

Ciki/vicces sztorik?

Figyelt kérdés
Biciklis, iskolás, vagy nyilvános bakikat/sztorikat írjatok légyszi. (Viccek is jöhetnek.)

2016. aug. 13. 11:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

Fuuuu nekem rengeteg van :D

Itt van pár:

1.Baratnoimmel mentünk mekibe, 2 Happy Mealt vettünk. Leraktam az asztakra az egyik tálcát, barátnőm elbambul, tolja a masik tálcát, amit én raktam le, leeset. Minden kiszorodott, a kóla kiomlott, mi meg szakadtunk kinunkban. A barátnőm,(aki elbambult) annyira röhögött,hogy magára borította a másik tálcát.Ekkor persze már fulladoztunk a rohogestol. Megprobaltuk szalvetakkal feltorolni, ekkkr odajott az egyik dolgozó egy felmosoval. Mindenki minket nézett. Egy ideje nem mentünk oda.

2. Ugyan ezekkel a baratnoimmel voltunk buszon, az egyik leszállt,integetett nekünk (mert ott lakott) a sofőr kinyitotta az ajtót,mert azt hitte, vissza akar szállni. A barátnőm elindult, atment a busz előtt a másik oldalra a többi leszalloval együtt.Mikor indult tovább a busz, a sofőr jó hangosan a barátnőm után ordított, h KÖCSÖG!!! Mindenki szakadt a buszon.

3. Szintén buszoztunk, hátsó ajtónál álltunk,felszallt egy nagyon budos ember. Természetes úgy állt, hogy ne lehessen tőle elferni. Leszalltunk,hogy majd pár ajtóval odébb visszaszallunk. A sofőr nem nyitotta ki az ajtót,hanem elndult. Mi meg ott ragadtunk a semmi közepén.

4. Szintén busz(mennyi egessel lenne kevesebb, ha nem buszoznek ennyit.)

Pár ember ül a buszon, felszallok,ki is néztem egy helyet. Mar majdnem ott voltam,mikor hirtelen elindult a busz,én meg véletlenül beleultem egy bácsi ölébe. Nagyon egtem.

Lehet,hogy leirva ezek nem olyan viccesem, viszont akkor ott nagyon röhögtünk,és még most is,ha eszünkbe jut

2016. aug. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%

Én egyszer bicikliztem az utcán és az egyik ismerősöm köszönt nekem, mivel nem ismertem fel a hangja alapján, hogy ki az hátrafordultam és mire észbe kaptam már az árok felé tartottam, nem tudtam elrántani a kormányt és beleborultam, a bicikli meg rám borult. Szerencsére nem lett semmi bajom, de akkor is nagyon gáz volt. :D


(Ez nagyon hasonló az elsőjéhez) Osztálykiránduláson voltunk és, nem volt külön buszunk(mivel vonattal mentünk) ezért távolságival kellett mennünk valamelyik múzeumhoz és nagyon tele volt a busz, tényleg éppen, hogy csak felfértünk. Egy bácsi ült mellettem és mikor fékezett a busz konkrétan beleestem az ölébe és itt még nincs vége, a következő megállónál még egyszer visszaestem ölébe. XD Nagyon ciki volt.

2016. aug. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ezek jók, ment a zöld kéz :). Persze jöhetnek még.
2016. aug. 13. 18:33
 4/13 anonim válasza:
87%

idén osztalykirandulason első este úgy terveztük hogy iszogatni fogunk de végül nem kicsivel többet ittunk (ez főleg rajtam meg a haveromon látszott meg)

ezzel még nem is lett volna gond csak mint másnap reggel kiderült hogy kb a fél osztálynak szerelmet vallott ő is meg én is

aznap reggel mielőtt ezeket hallottam hajnali 4kor hozzam szólt az osztályfőnök hogy Beszéljünk az este miatt

nem volt vicces (amire emlékszem mondjuk az nem sok) de másnap nagyon ciki volt

2016. aug. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is van egy néhány


Egyszer 16:15 körül csöngettek... Gondoltam biztos mamám az öcsémmel a suliból hazaérve csak nem tudnak bejönni... Ezért kint automatikusan kiszóltam hogy, mi az tán nincs nálad kulcs?? Erre megszólalt egy férfi hogy hát tényleg nincs, mert ő csak jött leolvasni a vízórát...

Osztálykirándulás volt és a szomszéd szobában hülyültünk páran, egy hülyegyererk meg letolta a nadrágját és elkezdett a szobában randalírozni..dőltünk a röhögéstől. A fiú bemászott a szekrénybe egy másik meg fogta magát s a gatyát kidobta a folyosóra...XD amikor kimászott kerete a gatyát és mondtuk hogy kinn van a folyosón, kiment érte és kizártuk XDD...

Töriórai eset... Van a töritanárunk egy idős nénike és a fiúk állandóan szivatják meg húzatják csórit.. Egyszer már nagyon elege volt és elkezdett kiabálni hogy, Én úgy megraklak titeket ám, de úgy! Mindenki fetrengett..., mi az mit nevettek? Nem tudjátok hogy mit jelent hogy megrakni? Mimdjárt sorolom is hogy kit fogok megrakni!.... Szegény nem tudta hogy egy kicsit már ez mádt jelent mint rég...azóta ha valaki rosszat csinál mindig azt mondjuk hogy Vigyázz mert jön Éva néni és megrak!XD

Ez még nagymamámmal történt anno... Volt egy nagyon alacson tanárnő asszem föci tanár, és mamámék nyolcadikosok a fiúk csináltak vmi rosszat órán, szóval kihívta a tanárnő az egyik fiút a táblához, felállt a katedráraé adott neki egy nagy pofont csakhogy a fiú kiért előle és a nő azzal a lendülettel hasra esett az osztály szeme láttára... Egy hétig nem mert utána a suli közelébe menni XD

Egy észkombájn fiú órán kémia tz közben megkérdezte a tanárt hogy hogy van az, hogy nem találja az ammónia vegyjelét a

Periódusoss rendszerben...

Van egy nagyon tudatlan csaj az osztályban, hatodikban pl tőlünk tudta meg hogy mi az a tampon... Ez is egy vicces story am... Na mindegy, szóval nem igazán értette a szarkazmust így állandóan szarkasztikusan beszéltünk hozzá hogy idegesítsük... Egyszer megelégelte és ráförmedt barátnőmre hogy, Eszter, elegem van az állandó orgarmusaidból!!! XD

Egy hasonló.. Kémia szakkörön a tanár magyarázott hogy organizmus így úgy, egy fiú ( akin kívül csak egy barátnőm volt ott) meg megkérdezte hogy, Józsi bácsi,ezek orgazmusok....? XD

Francia órán az egyetlen fiú aki azt tanul, fel kellet olvasnia valamit, és volt egy szó, >>telecopi<< amit telekopi helyett teleszopinak mondott...

Ugyancsak francián azt kellet mondanom hogy desszert, ugyan úgy van am, és én azt mondtam hogy desszartXD


Remélem tetszett! Van még jónéhány... De egyenlőre ennyi!

2016. aug. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ezek jók. Jöhetnek még.
2016. aug. 16. 16:10
 7/13 anonim válasza:
94%
Kollégiumban éltem négy évig, ott történtek jó dolgok. Csak hogy egyet említsek. A szoba úgy volt, hogy amikor bemész az ajtón szembe veled egyből az ablakot látod. Na most, szobatársam támaszkodott az ablakpárkányon és nézett kifele. Az egyik tanár besurrant a szobába, de ő nem vette észre. A tanár hősünk mögé állt, de mivel ő nem tudott róla, elengedett egy igen szép hangú és rettenetes szagú galambot, egyenesen a mögötte álló tanárra. Mondanom sem kell szerintem, mennyire kínos volt ez mindkettejüknek. A tanár nagy sebességgel elviharzott, mi pedig legalább 10 percig nevettünk... :D
2016. aug. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
:D
2017. máj. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

1.)suliból hiányoztam 2hetet, pótoltam a dolgokat. Tudni kell, kitűnő vagyok matekból én vagyok a tanár kedvence. Egy nagyon jó fej, fiatal srác, nem rég végzett az egyetemen. Na szoval, hiányoztam és felajánlotta, hogy beszéljük át az anyagot. Mindom rendben. Mondja, hogy 7.óra után várjam a tanári előtt. Várom, jön, mondja mwnjünk a termünkbe, mert az üres. Mondom jó. Bemegyünk kinyitja az ajtót erre 2csak ott ujjazza egymást a padon... XD

2.)kéziztünk a suliba, rosszul léptem és kifordult a térdem, (160cm vagyok és 45kg) tesi tanárom viszonylag kigyurt, szintén fiatal srác. Mondja, higy jó akkor hivja a mentőket. Fel is hívta őket, mire kiértek a mentők kivitt az ölében a suli elé ott berakott a kocsiba es eljott velem, megműtötték a lábam, utana meg ott maradt vele, aztan persze az altatotol beszeltem minden fele hülyeseget neki, közben mikor engem műtöttek, felhívta az iker tesójaz, h hozzon neki kv-t. Erre beszelgetunk nagyba, nagyjabol kiment belolem az altato, erre elsápadok, nézek rá döbbenten, felpattan, hogy mi a baj?? Mondom:-Tanárúr duplán látom magát! Ott àll az ajtóban is!! Erre elkezd röhögni és közli, hogy az az iler tesója XD akkor tudtam meg, hogy drágalátos tanárom am van egy iker tesója XD

2017. dec. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Én most ezt olvastam sunyiba a munkában, és hangosan röhögve felorditottam hogy teleszopi :D a többiek furcsán néztek
2019. aug. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!