Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tudtok magatokról vagy másokró...

Tudtok magatokról vagy másokról vicces sztorikat írni? Bármilyen jöhet.

Figyelt kérdés

Tanár, barátok, barátnő, busz, bicikli stb, amilyet csak akartok.


1.Egyszer a hittantanár a Magnificatból próbált segíteni egy felelőnek és ezt mondta:az éhezőket üres kézzel betölti

ehelyett: az éhezőket minden jóval betölti.


2. Az egyik osztálytársam elkezdett poloskákat tenyészteni egy ételhordó dobozban. Már volt vagy húsz, amikor egyszer meg akarta nézni őket, de nem bírta felnyitni a tetejét. Sokáig próbálkozott, aztán letépte a tetejét, a doboz lezuhant a földre,a dobozból szóródtak ki a poloskák, a földdarabok, levelek minden. Azonnal kiugrottam a padból, mindenki sikoltozott ugrált el onnan. A poloskák meg elmásztak mindenfele. Talán még ma is van pár az osztályteremben. xD (novemberben volt)


3. Nyelvtanórán a tanár a következőt mondta

-vegyétek elő a füzetet! Pármondatokat fogok diktálni. 1. A gyerekek repülőgépet építettek szakkörön. 2. A háborúban sok repülőgépet lebombáztak...

Mire én közbeszólok: amit a gyerekek építettek.


4. Angol szavak énnálam:

busy-(gyk nem engedi, hogy leírjam, de biztos gondoljátok mit akartam írni)

Pete (pít): Pete, Píti


5. Bioszon a pingvinekról volt szó, hogy körben állnak és mindig cserélgetik egymást stb, mire elkezdi padtársam: Kör közepén állok, körbevesznek hidegbarátok...

Ja, meg azt is mondta, hogy fagyott napos csibe. xD


6. Egyszer az ofő éppen sétált a teremben, amikor hirtelen elvágódik a földön. Nem volt előtte semmi meg ilyesmi. Nagyon viccesen nézett ki ahogy elesett, de aztán lett egy nagy púp a fején és utána senki sem röhögött.


Na hát ennyi jutott most eszembe. Írjatok minél többet! :)



2016. dec. 20. 17:43
 1/6 anonim válasza:
nagyon kapós téma :)
2016. dec. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
76%
Egyik barinőm pont egy eldugult WC-be ment be és amikor le akarta húzni a 💩 visszafröccsent az arcára🤣
2016. dec. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Fuuuh, szegény! :D

Köszi, ez tök jó. Ment a zöld! Még írjatok nyugodtan a dátum nem számít! :)

2016. dec. 26. 12:04
 4/6 anonim válasza:
41%

2 storym van:

Az elso nem olyan vicces a másodiknál az is javított a story humorosságán amilyen hangsujjal mondtam na de kezdjük is:


1. Még alsósok voltunk. Német órára mindig átmentünk egy terembe. Bemegyünk terembe : az egyik fiú azt mondja hogy jaj de sötét van! Az egyik lány rávágja:nincs itt sötét te vagy sötét!(kicsit gyorsan,hangosan,és mérgesrn mondta)

2. Valami versenyen vettünk részt szintén alsóban és kint állt az egész alsó tagozat az udvaron és hirdették az eredményeket ugy volt hogy mondták a neved azt hogy hanyadik lettél és ki kellet menned hogy odaadják az ajándékot az én ajándékom egy toll volt (egy story hogy értsétek a 2 es storyt: a verseny erdmény hirdetését megelőző napon apukám mesélte hooogy ugye vannak a táblák h pl Budapest és alatta ilyen ""

2017. dec. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
25%
Bocs véletlen elküldtembtehát: ilyen "ősi magyar írással" ki vannak alá írva a város nevek) szval apukám mesélte hogy a kétfarkú (v milyen) kutyapárt az egyik ilyen "ősi magyar írásos" táblát átcserélték vmi full más szóra és senki nem vette észre tehát a versenyeredmény hirdetés napján miután megkaptam a tollat mutattam a barátnőmnek a kezemen az ilyen "ősi magyar írásos" jelek közül melyik mit jelent eg ideig szarakodtam vele aztán aztomondom:áhh inkább leírom magyarul hogy LOL 😂 de ilyen full természetesen mondtam ... Aztán pár mp múlva leesett mindkettőnknek és elkezdtünk hangosan röhögni úgy h síri csend volt😂
2017. dec. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Ülünk az órán és egyszer csak csörög valaki telefonja felveszi és beleszól: Szia Mama! Éppen órán vagyok! Majd visszhívlak! 😉😂
2017. dec. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!