Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért van külön téli pályaudvar?

Nagykatona kérdése:

Miért van külön téli pályaudvar?

Figyelt kérdés
Múltkor a metrón hallottam, hogy az egyik ember a téli pályaudvarig utazik. Miért van külön téli pályaudvar? Nem luxus, hogy a többi évszakban nem használják? Azt még megértem ha egy pályaudvar mondjuk nyitott, és télen hideg van, ezért csak nyáron használnák. De a téli pályaudvart miért nem lehet nyáron használni?

2017. jan. 19. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem Déli pályaudvar?
2017. jan. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
2017. jan. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet nyáron is használni! a téli pályaudvar most működik és ugyanaz nyáron a nyári pályaudvar.
2017. jan. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

-kálmán bácsi,milyen a hallása?

-római katolikus.....

2017. jan. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 mantis religiosa ***** válasza:
100%
A királyoknak, meg a cároknak is volt külön téli- meg nyári palotája. Mivel lehet hamarosan királyság leszünk, kisérlet képpen a MÁV-nál bevezették ezt, hogy a gyakorlati tapasztalatokat később hasznosíthassák a palotaépitéseknél.
2017. jan. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Crisopher ***** válasza:
Don't feed the troll.
2017. jan. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Két idős néni Töki-be ment, aztán Kőbánya-Kispestnél leszálltak, ki érti ezt...

Egyébként tudtátok, hogy a Köki állomás 2,2-es átlagos Google értékelést kapott?

2017. jan. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Wadmalac ***** válasza:
Szerintem kevered a Déli pályaudvarral. Az meg csak 11:45 és 12:15 közt működik.
2017. jan. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!