Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek hogyan szeretkezne...

Szerintetek hogyan szeretkeznek a sellők?

Figyelt kérdés
Pl. Hogy született meg Ariel?
2017. jan. 21. 02:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ariel? Elevenen, vagy ikrából kelt ki... :-)


Mások szerint.: https://www.youtube.com/watch?v=6i29Ze9nhxk

2017. jan. 21. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2017. jan. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de az Odüsszeiában azt olvashatod, hogy a kikötözős módszert nem kedvelik (fenti ógörög vázafestmény linkje). :-)
2017. jan. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de úgy elszopatnék egyet!:)
2017. jan. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Le:)
2017. jan. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mint a delfinek.
2017. jan. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Norci66 válasza:
Szia! Igen létezhetnek sellők, hogy miért? Azért mert a Földön lévő óceánok felét sem ismerjük, nem tudtunk eddig lemenni az óceánok fenekére , nem tudjuk mi van odalent. Amúgy az a váza kép nem ide tartozik. Azon a képen szirének vannak. A szirének ember és madár keveréke , a sellő ember és hal keveréke ezt sokan összekeverik, de ez így van. Ha többet akarsz megtudni a sellőkről, a YouTube-on is fent van: animalplanet: sellők, a megtalált test nézd meg mert sok érv olyan alapon fekszik, amikre azt mondod , hogy ezek alapján miért is ne létezhetnek . Remelem segítettem .
2017. febr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7.: Érdekel a mélytengeri élet?

Sz@rok rája! :-)


(Abban igazad van, hogy a mitológiát tényleg összekevertem a poént hajhászva. Mert a poén élvezet. Lenne, ha lenne.)

2017. febr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyébként a serellők ugyanúgy csinálják, mint bárki.

Kanvektorral.

2017. febr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Norci66 válasza:

Hogyan szaporodnak ?

vezessük végig!

ha ikrákkal, akkor kell nekik egy olyan nyílás, amelyeken kijön az ikra, ha lehet így mondani :DDD

ha elevenen szül akkor kell, egy fiú, és egy lány olyan nemi szervekkel, mint az embereknél (ha érted mire gondolok :D)

bár hímnők is lehetnek

ha az emberekhez hasonlítjuk kell, hogy legyen olyan testnyílása, amelyen a dolgát tudja végezni


azt, hogy Ariel hogy született meg?

Ariel egy fejből kipattant mese. Így született meg.

2017. márc. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!