Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek, ha a pusztában...

Szerintetek, ha a pusztában három macskával letörlöm az ágyú pulzusát, akkor nem fog a szerelmes telefon felkínálkozni a selyemruhának?

Figyelt kérdés
Csak mert tegnap amikor hegyeztem a káposztát, feltűnt, hogy sok zsiráf ólálkodik a a fészerben.
2017. jan. 24. 08:04
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Az esetek 80%-ában nem, de ha egy IGAZI mafioso megeszik egy egész lovat, valamint sam-et és Paulie-t, akkor a gramofon lejátssza Dean Martin Return To Me című dalát, ettől a fészerben levő zsiráfok elviszik a selyemruhába tekert szerelmes telefont, az ágyú pulzusa lenyugszik, és a macska bundája tiszta lesz. A káposzta viszont tompább lesz, és hegyezheted egész nap.
2017. jan. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Ezek is dogoznak...
2017. jan. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Az elsőnek mondom, hogy akkor megnyugodtam, mert féltem, hogy a telefon nem fogja ágyba vinni a selyemruhát. De így, hogy az ágyú pulzusát két macskával és egy lóval (legyünk pontosak) fényesre suvickoltam, a puszta is ragyogóbb lett, és így új napra virrad az emberiség lelke és gyermeke.
2017. jan. 24. 21:56
 4/34 anonim ***** válasza:
Mit szívtok? Én is kérek belőle
2017. jan. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
4-esnek: függönyt.
2017. jan. 25. 14:30
 6/34 anonim ***** válasza:

A függöny az kezdő cucc...

Én tűzőgépkapcsot szívok, az sokkal ütősebb.

2017. jan. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Megőrültél? Az életveszélyes!
2017. jan. 26. 08:48
 8/34 anonim ***** válasza:
Megéri kockázatot. Kevesebb gilisztát fognak majd elplagizálni.
2017. jan. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

De megéri.

Nagyban csökkenthető vele a fűnyíró-plagizációs ráta.

2017. jan. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
De csak, ha elég a patronod. Csak egy patronnal kevesebb, és kész a baj. Egyik barátom így járt, és aztán egész évben csak hányt a Szamosba. Amikor a halőrök igazoltatták, zsebkendőre szállt és elrepült.
2017. jan. 27. 03:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!