Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy a Gyakorikérdéseken az ufoészleléses kérdésekre ufok válaszolnak, hogy elhitessék a nemlétezésüket?

Figyelt kérdés
Erre nemrég jöttem rá.
2010. máj. 10. 00:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Az ufo-k nem tudnak rá válaszolni, mivel az u.f.o. az Unidentified Flying Object vagyis az azonosítatlan repülő tárgy rövidítésből származik. Namármost a gyakorikérdésekhez azonosítanod kell magad (amikor belépsz és hozzá szólsz, ezt teszed). Ha viszont azonosítja magát egy ufo, akkor az már nem ufo (nem azonosítatlan). Ebből következik, hogy ez paradoxon, tehát a válaszom az, hogy nem valószínű :-)
2010. máj. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
32%

Nem

-.-

2010. máj. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
én ufó vagyok és igen igaz, ufók ~nem léteznek~
2010. máj. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%

Mi bajod van..? Én is szoktam unatkozni, na de ennyire? Te itt már nagyon belementél a dolgokba! :D

Mi van akkor ha direkt ők írják, hogy léteznek, mert az emberek 70% még úgysem hiszi el... és ők nem tudják, hogy mi tudjuk, hogy léteznek...

2010. máj. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetséges, mert láthatod a filmekben, hogy az összes ufi Amerikában száll le, és perfekt angolsággal beszél. De hol láttál te olyan filmet, ahol Miskolcon guberáló, magyarul beszélő ufok a főszereplők?? Esetleg, ha a maunikasó szereplőire gondolsz, de azok ilyen deportált ufók... :)
2010. máj. 10. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
És szerinted lehetséges lenne, hogy az összes ilyen h*lye mint te, aki nem hisz ezekben, és csak szórakozni jön ide, az elt*karodjon végre???
2010. máj. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%
Én lenni Ufnyóóó, verni pényiszemmel billenyőzet.
2010. máj. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Az UFÓK,ha léteznének,miért éppen magyarul beszélnének?
2010. máj. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
UFO vagyok, nem curpista Xdddddddd
2010. máj. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%
Elpusztítani!le leplezett minket!
2010. máj. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!