Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ti szeretitek a májkrémes...

Ti szeretitek a májkrémes jogobellát?

Figyelt kérdés
Én a barackosat meg az epresset szoktam enni ugy hogy veszek egy kis májkremet ezt a hajdut aztán bele nyomom, eloszor ki eszek pár kanállal a jogobellábol hogy bele férjen . Kipróbáltam kethuppal is ugy is jo , ti is ettetek már igy a jogobellát ?

2017. márc. 26. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Párizsis, majonézes epres jogobella a legjobb. Nem tudom, hogy bírod megenni májkrémmel, undorító vagy.
2017. márc. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Fujj
2017. márc. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Inkább kihagynám.
2017. márc. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

Én az epres danonba szalonnát szoktam aprítani és sok kecsapot rakok rá. A tetejére, pedig egy kissebb kanál erőspistát.


A májkámes is jól hangzik, de reszeltsajtot és baracklekvárt is adnék hozzá.

2017. márc. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én csak fokhagymaval-szalonnaval. Ha nincs, akkor lilahagymaval helyettesitem nyamii 😳
2017. márc. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Èn àltalàban a jogobellàt fogkrèmmel eszem...Jó az összhang ahogy az eper összeolvad a mentollal egy igazi hungarikum!
2017. márc. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 netudmeg1997 válasza:
51%
ti nagyon beteg emberek vagytok, hogy ilyeneket eszterk gyerekek, épp ennék és el is ment az étvágyam, hogy lehet ennyi külömbözö izt össze rakni... (fos lesz belöle) szóval nem értem ehez már tényléeg gusztus kell kb mint ha a saját szarodat ennéd meg szerintem olyan...
2018. nov. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!