Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek kattos vagyok? De...

Szerintetek kattos vagyok? De komolyan.

Figyelt kérdés

Alapvetően egy intelligens srácnak gondolom magam, azonban az utóbbi időben szerintem túlgondolom a dolgokat. (Igazából csak megerősítés kellene, hogy igen.)

Hallgattam egy hangoskönyvet (nem végig mivel szerintem bullshit) “A MOST hatalma” volt a cime. Viszont valamennyi realitást mégis láttam benne és emiatt gondolom azt, hogy pszihiátriai eset vagyok. Már előtte is felfigyeltem rá, hogy mikor egyedül vagyok, nagyon sokszor “beszélgetek” azzal a másik “ÉN”-el. (Legalábbis “őt” annak mondom, de az is lehet csak fantázia.)

Aki ra keresett a hanganyagra az érti...


Összességében nagyon zavar és nem tudom eldönteni, hogy most ez normális, vagy csak tulgondolom? Esetleg lehet, hogy egy alakulóban levő skizofrénia az amiről most írok?

Vagyis ír? De akkor most melyik vagyok én?

(Csak vicc az utolsó...)


Komoly válaszokat pls! Nem kell a sok troll.



2019. aug. 14. 03:46
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Én átestem már ezen

Kellett gyógyszert szednem

2019. aug. 14. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Várjunk!Külön álló személyként kezeled vagy,mint magadat?Ha,úgy kezeled,mint magadat akkor semmi ok a pánikra,szerintem,csak egyszerűen így jobban átlátod a gondokat ezáltal még akkor is,ha hangosan beszélsz.Tehát amíg tudod,hogy te beszélsz és úgy is érzed addig rendben van,szerintem.De!Ha külön álló entitásként kezeled akkor figyelj fel erre jobban!
2019. aug. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Már rájöttem csak túlgondolom! Minden oké velem!

Egyebkent “őt” is önmagamnak tekintem, nem valaki másnak. Szóval ezek szerint nincs baj. Köszönöm!

2019. aug. 20. 02:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Szívesen!:)
2019. aug. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Hallgass inkább Apu-t! (Apu azért iszik mert te sírsz! YouTube)
2019. aug. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Anyomin válasza:
AJ CG .x
2021. nov. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!