Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon gáz, hogy otthagytam a...

Nagyon gáz, hogy otthagytam a kresz tanfolyamot?

Figyelt kérdés

Elkezdtem egy kresz tanfolyamot, alapból nem volt szimpatikus a csávó, sajnos nem tudom szebben mondani egy köcsög. Viszont mindenki nagyon dicsérte.


Na nekem a 3. alkalom után betelt a pohár. 2,5 óra után 5 perc szünetet tartott 8 óra helyett 8:30 kor lett vége.

Persze rohadtul korgott is a hasam, meg alig tudtam visszatartani a pisilést. Közben egy kissrác ki akart menni, és elé állt az ajtóban, hogy amit most mond azt nem fogja kétszer elmondani.

Én is ki akartam menni, de tudtam ha felállok én nagyon kiosztom, mert kissé idegbeteg vagyok. Így sokszor inkább nem is szólok. A normális emberekkel meglehet beszélni a dolgokat, de a hülyékkel nem. És benne alapból én a hülyét látom.

Jártam angol tanfolyamra, még nyáron. Ott egy nagyon laza nő volt a tanár, úgy csináltuk a szünetet, hogy akkor kezdte el az órát amikor mindenki visszaért, ki hova ment kaja- cigi stb. és mindenki nagyon kedvelte. Összesen a 13-ból 1 ember bukott a középszintű nyelvvizsgán.

Ez a csávó meg egy ilyen tipikus vén **sz.


Szóval most ez nagyon nem jött jól, de bennem annyira sokszor csináltak már ilyen "elnyomásokat" a középiskolától, az első X munkahelyemig kezdve.


27 F



2019. nov. 11. 18:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A világ tele van ilyen emberekkel. Nem léphetsz be akárhányszor csak beléjük botlasz. Két és fél óra szünet nélkül az nem olyan sok. Nem ettél... Lássuk be ez nem az ő hibája. Sosem fogsz boldogulni ha minden ilyenen fennakadsz. A kő nem képes zsidó múlni ezért gyakran elakad az agyag képes benyomódni így messzebbre jut. Viszont a víz mindenhez könnyen idomul ezért a legmesszebbre jut minden akadályon át. Nem mondom hogy legyél víz, de mondom hogy ne legyél kő!

A keressz neked fontos nem ő neki, neked kell áldozatot hoznod nem ő neki! Ez egy jó alkalom hogy önfegyelmet és alázatot tanulj.

2019. nov. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Idomulni... nem "zsidó múlni" A rohadt telefon kijavította és nem figyeltem. :D
2019. nov. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Átmegyek másik oktatóhoz, inkább fizetek kétszer.


Már csak presztisből is megcsinálom máshol. És elhíresztelem, hogy mennyire egy béna oktató. Sokan ismernek ebben a városban engem.

2019. nov. 11. 18:34
 4/12 anonim ***** válasza:
Én napi 16órát dolgozom és sokszor ki sem jutok a mosdóba és attól, hogy valaki idősebb, nem biztos, hogy... bár ki tudja... **=fa
2019. nov. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Napi 16 órát jogilag nem is lehet dolgozni...
2019. nov. 11. 18:39
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálunk más törvények uralkodnak, bármit megtehetnek velünk, nincs következménye, a munka törvénykönvve is csak asztaltámaszték!
2019. nov. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

27 és már vizelési problémák vannak...

Prosztata vizsgálat javasolt.

2019. nov. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Gondolom ezt most csak viccből írod.

Tavaly voltam, és akkor rendben volt a prosztatám.


Egyébként a suliban volt velem ilyen vizelési inger, lehet valami pszichés. Nagyon rossz helyzetben éreztem magam.

2019. nov. 11. 19:24
 9/12 anonim ***** válasza:
Kresz tanfolyam nem nagy szám, azt online is le lehet rakni. A neheze csak utánna jön. Ha ez így felhúzott akkor vezetésnél az oktatók még jobban fel fognak. Szerintem. Idegroncs leszel.
2019. nov. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem leszek idegroncs én leordítom őket.

Az autósokat meg bicikliseket ledudálom.

2019. nov. 11. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!