Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Voltatok már hasonló helyzetben?

Voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Megcsalt barátnőm és én megfenyegettem a gyereket meg báttya haverját is mert nagy volt a pofájuk, de csaj miatt bűntudatot érzek, jól tettem? :(
2010. júl. 29. 01:41
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Nem, nem jól tetted, mert kihagytad a verést. =D
2010. júl. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

A csaj miatt bűntudatot is fogsz... a verést pedig tényleg kár, hogy kihagytad...

Nekemis hasonló a szitu, csak Engem fenyegettek meg... én pedig álltam elébe a netharcosnak... azóta valahogy nem látom a környéken... Talán megtudha, hogy egy ideje elkezdtem thai boxolni?:):D

2010. júl. 29. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy csak neten mernek ugatni mert ez ilyen távkapcsolat volt, de sokat taliztunk, de elkapom 2 gyereket fejüket leszedem
2010. júl. 29. 11:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan verd meg, én is adnék a csajnak akivel megcsalt a barátom. De sajnos nem vagyok olyan természetű:D Úgyh csak képzeletben:D De te tedd meg nyugodtan :) Hajrá:)



egy lány

2010. júl. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%

Az első számú bűnös a csajod.Vele kéne kezdeni.A balek aki megdugta lehet,hogy nem is tudta,hogy van barátja.

A fenyegetőzés meg a gyengeség jele.

A tanítvány ezt mondja-Ütni fogok!

A mester meg ezt mondja-Ütöttem!

Bármit csinálsz logyó marad a nőd!Egy maflást megérdemelne a csaj,de miatta ne verekedj,még attól is hízzon a mája,hogy érte férfiak harcolnak.

2010. júl. 31. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sya! nem tudom hogy mit mondtál a csajnak, de ő csalt meg...ne várja, hogy majd megdicséred érte...Szerintem ne rágódj ezen...
2010. aug. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!