Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért ilyenek velem a barátaim?

Miért ilyenek velem a barátaim?

Figyelt kérdés
Nyáron még egy táborban jobban összebarátkoztam egy fiatalabb iskolatársammal, aki nagyon egyedül volt, senki nem igazán foglalkozott vele évközben. Na most. Mikor elkezdődött az iskola egyre kevesebbet tudtam vele lenni, mert sok órám van, se mégis beszélgettem vele. Az osztálytársaim, mint egy pióca rátapadtak, és ölelgetik őt, meg puszilgatják, és engem teljesen kiszorítanak mellőle. (ő egy srác) Nagyon ideges vagyok már, sírtam is, mert nagyon jól összeismerkedtem vele. Azt játszottuk, hogy ő az én öcsém, és már el is felejtette. szerintetek miért vették el tőlem?
2008. nov. 29. 17:34
 1/2 A kérdező kommentje:
én egy lány vagyok, akiről szó van ő meg egy srác ;) kifelejtettem :D ja, és mindig azt mondják, hogy össze jövünk, de hát ő ötödikes, én meg hetedikes vagyok :S
2008. nov. 29. 17:38
 2/2 anonim ***** válasza:
86%

szerintem vagy mert:

- ha rosszindulatúak, akkor esetleg megirigyelték a kapcsolatotokat. de ez nem biztos annyira...

- egyszerűen látták, h te barátkozol vele, felkeltettetetd az osztályod érdeklődését iránta, és rájöttek h jófej.

-egyéb.


Szerintem beszéld meg a sráccal ( ha elég érett ) , hogy ez neked rosszulesik, és jó lenne, ha szakítana rád is időt, mert te kedveled. Egy nyugodtabb pillanatban szerintem nyugodtan kérdezd meg. csak okosabb lehetsz;)

2008. nov. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!