Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit jelenthet ez az álom?

Hahdjgkcofoskajjsncj kérdése:

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
A történet röviden annyi, hogy álmomban megjelent egy lény, amit nem tudok hova tenni. Sárgás színe volt, sima bőre, lábak nélkül, olyan volt, mint ha összeolvasztották volna a lábait, szét tárt karokkal ereszkedett le az égből ez a valami. Miután leért hozzám pár másodperc alatt, a szemembe nézett a sötét, élettelen szemével és annyit mondott, "Én vagyok isten" és eltűnt, én meg felébredtem. Ez kb 3x játszódott le, és amint felébredtem, mindig azon kezdtem el gondolkozni, hogy hol láthattam ezt/őt, mert olyan érzésem van, mint ha már láttam volna valahol. Regebben is voltak visszatérő álmaim, de ez most nagyon érdekel, hogy honnan jöhetett ez az egész.

2020. dec. 3. 19:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Sok fantasy-sci-fit nézel, amelyek nagy hatással vannak rád. Az agyad álmodban szortírozza az emlékeket, és ezek keverednek össze véletlenszerű módon azokkal az érzésekkel, amivel ébren is sokat foglalkozol.
2020. dec. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!