Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szerezzek igazi haverok...

Hogyan szerezzek igazi haverokat? (1 év múlva)

Figyelt kérdés
(szomszéd faluba járok suliba) most leszek nyolcadikos általánosban és első óta volt kb 8 vagy több,kevesebb mind1.haverom és egymásután jöttem rá hogy milyen felszínesek,megjátsszák most is pl. rájöttem mi mindenből hagytak ki,diszkrimináció stb most van egyetlen egy barátom aki igaz mert vele sem foglalkoznak pedig helybéli de ő is kezd elfordulni tőlem 13/f
2010. aug. 14. 23:23
 1/3 A kérdező kommentje:
elfelejtettem oda írni hogy egy kicsit másabb vagyok mint ők,nem vagyok megjátsszós,pózer,műmájer
2010. aug. 14. 23:25
 2/3 anonim ***** válasza:
Majd lesz, nyugi
2010. aug. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nyugi...Majd rádtalál egy igaz barát.Én is 2 év után jöttem rá,hogy milyen egy igaz barátra leltem,csak az a baj,hogy néhányan azt hiszik,hogy szerelmes vagyok belé, pedig nem,csak ő a legjobb barátom.Nah arról meg ne is beszéljünk hogy előttem is hogy lebuktak a "barátnőim"
2010. aug. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!