Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy képről...

Miért van az, hogy képről képes vagyok megállapitani egy ember személyiségét és magasságát is?

Figyelt kérdés

A személyiség/jellem megállapitás mindig bejön, a magasság is általában. Idegen emberek képeiről beszélek, természetesen. Megnézem a képet, elmondom, hogy szerintem milyen jellemvonásai vannak az illetőnek és a magasságát is kb., aztán beigazolódik.

Ez másnál is igy van ?


2010. aug. 15. 22:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

most írok valamit és abból probáld meg megállapítani hogy most hazudtame vagy nem..

Ha sikerül képről is simán megy.

Magamról : mindenki szerint baj van a helyesrásommal bár én sose értettem :S .

Néha szeretek ki ugani az ablakon tombolni .

Van egy barátnőm akit nagyon szeretek és ő is engem én 14 vok ő is.

na most dontsd el igaz vagy hamis ....... ha jól dötesz képről is megy ha nem akkor az ise elő itélet :)

CSAK IGEN ILLETVE NEM VÁLASZT KÉREK

2010. aug. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
a kérdez nem azt mondta hogy megállapítja a hazugokat , hanem a személyiséget :D és egyébként írásban megmondani hogy valaki hazudik e sokszor lehetetlen
2010. aug. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezö, elkérhetem az e-mail cimed?
2010. aug. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nekem lehet e-mailt küldeni
2010. aug. 16. 15:45
 15/18 anonim ***** válasza:
ha egy képről megtudja állapítani azt hogy milyen a személyisége ezt is megérzi szerintem .
2010. aug. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezö, elkérhetem az e-mail cimed


Miért kéred ? :P

2010. aug. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
KEdves kérdezö: neked egyelöre NEM lehet emailt küldeni, mert a beállitásoknál nincs megengedve. Állitsd át, akkor majd tudnak irni neked.
2010. aug. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Ha küldök egy képet,meg tudod nekem állapítani,milyen magas az illető???
2017. jan. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!