Depressziós lennék?

Figyelt kérdés

Mostanában rosszul érzem magam és ezt egy barátom is észrevette rajtam. Én vagyok az a gyerek aki mindenkit megnevettet és gondoskodik arról hogy mások jól érezzék magukat de én legbelül nem érzem jól magam. Nagyon szorongós és idegeskedős típusú ember vagyok.Mostanában gondolkodtam az élet értelmén és rájöttem hogy számomra semmi értelme ennek az egésznek, az egyetlen dolog ami itt tart az a családom. (Anya, apa stb)

Nincs jövőképem, elég szerencsétlen és figyelmetlen ember vagyok. Neha valamiért rámjön és idegesítem a barátaim és néha túlzásba is viszem és sajnos észre sem veszem magam... Utána rettenetesen utálom magam és szeretnék változni. Kinézetemről az embereknek megoszló a véleménye, valaki szerint csúnya vagyok és vannak akik szerint szép... De még az ő véleményük akik szerint nem vagyok szép nem is érdekelne, de én se érzem magam szépnek, inkább feleslegesnek.Folyton fáradt vagyok és elhanyagolom a tanulást, néha a játékokba merülök el a valóság elől de rájöttem hogy ezek csak játékok és azon kívül még mindig csak felesleges vagyok :(

Mit tudok kezdeni magammal?


2021. márc. 9. 00:00
 1/3 anonim válasza:
Szia! Szinte mintha magamat látnám. Igen lehetséges, hogy depresszió. Én sajnos a legjobb barátomat is elvesztettem, legalábbis eléggé össze vesztünk nagyjából emiatt. Szorongtam és féltem, hogy elvesztem és mindent megtettem, hogy elege legyen belőlem. Ő tartott egyben csak az ő szeretetére vágytam és vágyok. Rettenetesen bízok abban, hogy még kibékülünk. Nem tudom hány éves lehetsz, de próbálj még szorosabb kapcsolatba lenni azzal aki fontos neked, vagy ahol látod a szikrát. A játékokba meneküléssel nincs gond én szerintem évek óta szinte ott élem az életem ami nyílván nem egészséges mentálisan már ki csinált, de függője vagyok. Tervek tényleg nincsenek? Biztos van valami én például rendőr szeretnék lenni később, de még ez is kérdéses. Nyugodj meg egy kicsit! Ha nagyon rossz a helyzet egy pszichológust felkeresni sosem ciki, sőt csak segítene. Egyébként milyen játékokkal szoktál játszani? Lehet valamelyikkel én is játszok, ha gondolod játszhatunk :)
2021. márc. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az élet nem csak vihogásról szól. Érezheted magad jól úgyis, ha nem erölteted. Az emberek jó esetben nem egy idétlen poénig haverkodnak veled.

Mizől éreznéd jól magad?

2021. márc. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nemtudom hogy kell válaszolni ezen a platformon de most lehet hogy jó helyre írok. Kész szerencsecsomag vagyok de komolyan.Első válaszolónak üzenem hogy sajnálom hogy közepesre értékeltem a válaszod, véletlen volt.

Aztmondod kerüljek közel hozzá de én nem szeretném azt hogy a barátságunkból szerelem legyen. Egyébként Minecraftozni szoktam mert az elfut a gépemen és abban eltudok merülni és megnyugtat.


Kettes válaszolónak pedig azt üzenem hogy egyszerűen ha valami boldoggá is tesz az is nagyon kevés ideig, azután köztes állapotba kerülök és újra a szakadék alján találom magam..

2021. márc. 9. 01:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!