Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én érzem úgy hogy nem...

Csak én érzem úgy hogy nem sok értelme van az életemnek?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok, szakmát tanulok egy szakképzőben.

Az emberi kapcsolataim romokban hevernek, alig van pár haverom és rájuk nem lehet számítani semmiben, még egy bulit se tudok összehozni mert valaki tuti hogy nem jönne el vagy nem ér rá. Ők amúgy nem hívnak sehova.

Párkapcsolatom még nem volt soha, és úgy néz ki hogy mostanában nem is lesz mert nincsenek nagyon lány ismerőseim. A mostani osztályomban nincsenek lányok, az előző osztályommal meg teljesen megszakadt a kapcsolat.

Úgy érzem hogy egész életemben csak azért fogok dolgozni hogy legyen házam, kocsim. De nem hiszem hogy lesz e valaha családom, mert inkább költenék a családra minthogy az összes spórolt pénzem autókra költsem. Most még nem dolgozok de pár éven belül fogok.

Szüleimmel élek és ha lesz önálló keresetem akkor annak kb 30%át adom be kajára vagy számlákra, a többi az enyém. Ez így jó csak a kérdés az hogy meddig fog boldogítani a pénz. Nem vagyok gazdag de ha majd dolgozok akkor sok pénzt félre tudok majd tenni. Nekem már az is jó lenne ha lenne egy barátnőm akivel el tudnék menni nyáron nyaralni, kirándulni mert akkor arra gyűjtenék és tudom hogy miért dolgozok.

Magamról még annyit hogy nem vagyok túl beszédes típus de nem is vagyok zárkózott. Sokat változtam az utóbbi 5-6 évben.

Mit tudnék tenni? hogy tudok változtatni?


2010. aug. 19. 10:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..

Írj neki privit v vmi!!! :DD Ha már így hasonlít a helyzetetek...Hajrá!XP

2010. aug. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hát figyelj én 19 éves vagyok nekem sincs barátnőm most az hogy nincs lány ismerösöd vagy kevés hát jár el sétálni vagy ahol sok ember van:D bár nem tudom mennyire vagy gátlásos:D de egyszer ugy is találsz 1 lányt nyugi:D jönni fog az hogy nem vagy beszédes erre nem tudom mit mondjak én is ilyen vagyok sok idö kell nekem is hogy megnyíljak emberek elöl
2010. aug. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én ezt sokkal régebb óta érzem. 19 éves vagyok, és szeptembertől egyetemen fogok tanulni. Nincsenek barátaim, és nem járok buliba. Nem volt soha párkapcsolatom. A világon mindenki utál, és a halálomat akarja. Még az osztálytársaim is. Nincs olyan lány, aki egy utcán végigmenne velem, ha távolról meglátnak kerülnek. Az édesanyám beteg, és ki tudja meddig fog élni. Fogalmam sincs, hogy lesz-e munkám, de valószínű, hogy nem. Én se beszélek túl sokat. Az emberi társaságot kerülöm, mert megaláznak, és lenézően néznek rám, semmibe vesznek. Az egyetlen nyugalmat a természet jelenti nekem, mert ott nem háborgat semmi. Nekem sincs sok értelme az életemnek. Egyedül azért élek, hogy beteg édesanyámról gondoskodjak. Látod? Az én életem se ér semmit. Ne hidd azt, hogy nem álmodok egy gyönyörű és okos feleségről, gyerekekről, egy szép házról, jó munkahelyről. De a világ ellenem van, és egyedül nem érek semmit.
2010. aug. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Nem már én is éreztem ezt és ez nagyon rossz érzés hogy élni sem akarsz egy ember miatt!!!!!!!!!
2010. aug. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:45


Azért nekem nem kívánják a halálomat.

Ha sztem elhívnák egy lányt valahova nemet mondana.

A lányok a menő fúkat szeretik akik népszerűek.


Amúgy van nálad rosszabb is ne aggódj. Egyik ismerősöm annyira szerencsétlen hogy amerre jár kinevetik mert csúnya is meg kicsit hülye is.

2010. aug. 19. 16:06
 6/13 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok csúnya, sem hülye. Van oka, amiért a többi ember megveti az illetőt. De az emberek engem miért utálnak? Hiszen nem ártottam senkinek.
2010. aug. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Mit tudnék tenni? hogy tudok változtatni?: Lexarod!
2010. aug. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Társaságom nekem sincs, se haverok, se igaz barátok. Ha bármelyik lenne, még a csak matekból, fizikából és kémiából álló tanrend miatt sem sírnék. De nincs, és így az egyszerű életem is teljesen lebontott állapotban áll, és várja, hogy valaki elvigye a szeméttelepre.


Szomorú a magány, de te legalább fiú vagy. A te szűkebb iskolai társaságod beszédtémája nem csak a frissen manikűrözött körömről való filozofálásból áll. Az enyémnek igen.

[17/l]

2010. aug. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Pénz=lányok...
2010. aug. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 köles válasza:
Szerintem jó, hogy ennyire megfogalmaztad már magadnak, hogy mit szeretnél. Célod van az életben!!! Barátnőt, családot szeretnél, akiket szerethetsz, eltarthatsz. Nagyon szimpatikus ez a hozzáállás! Fel a fejjel! Próbáld lazábban kezelni a dolgokat: mindig legyen benned, hogy mit szeretnél, de ne akard annyira görcsösen, viszont legyél nyitott mind a baráti kapcsolatokat, mind a lányokat illetőleg! Még nagyon fiatal vagy, és előbb-utóbb megtalálod a hozzád illőt! És itt az előttem szólók azt írták, a lányok a pénzre és a belevaló pasikra hajtanak -, nem mind, az biztos: sokaknak pont ez a családcentrikusság jön be és az hogy tudod, mit akarsz elérni az életben! Nem minden a külső és a rámenős stílus.. Hogy hol ismerkedhetsz meg (normális)lányokkal: kirándulások (adventures.hu), fesztiválok, kiállítások, strandon, de akár buszon, boltban... Csak azért jó, ha szelíden, de Te kezdeményezel.
2010. aug. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!