Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gáz ha valakinek hallókészülék...

Gáz ha valakinek hallókészüléke van? És pl még csak nem is takarja el a hajával? Undorodnátok? Kicikiznétek? Meglesnétek?

Figyelt kérdés
2008. dec. 5. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Én nem törődnék vele. A nagypapámnak is van, bár tudom, hogy időseknél más.
2008. dec. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Undorodni, kicikizni egy hallokeszuleket? Hogy tudsz ilyet kerdezni? Neked van, vagy ismerosodnek?

Aki ennyire buta, es undorodik, valamint kicikizi az illetot, amirol nem tehet, az az ember a sajat maga primitivseget, butasagat arulja el.

Egyaltalan nincs ezen mit kicikizni, inkabb az illetot tamogatni, segiteni kell, hiszen barmikor, barkinek lehet hallokeszuleke, akar neked is, akar mar holnap is, ezt elore nem tudhatja senki!

2008. dec. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan emberek akik jót szórakoznak más dolgain, azokkal nem is kell foglalkozni. A normális emerek 1x megnézik és egy szót se szólnak róla, mert nem érdekli őket.
2008. dec. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Mondjuk, mint a szemüveg. Csak kevésbé vagyunk hozzászokva. Pápaszemeseket is szokták csúfolni, na de kit érdekel.


egy szemüveges

2008. dec. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A hugom oszt.társának is ilyen van. 7 éves a kislány. Szerintem egyáltalán nem gáz, én nem undorodok, aranyos, kedves leányzóról van szó.. :)
2008. dec. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem gáz,nem az ő hibája,hogy nem hal jól.Én nem foglalkozok ilyenekkel,nem lesem hogy kinek milyen halókészüléke van,vagy milyen problémája,és főleg nem beszélem ki,nem mutogatok rá,van jobb dolgom is.Aki meg ilyet csinál azt csak szánni tudom,sajnos vannak még szánalmas emberek,de abba nem gondolnak bele,hogy lehet egyszer nekik is lesz ilyen problémájuk.
2008. dec. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogyan lenne ez undorító? Manapság jóformán mindenkinek walkman-fülhallgató van a fülében, ami egy nagyon hasonló eszköz. Hogyan lenne gáz? A kontaktlencse sem gáz.
2009. jan. 12. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!