Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Soha nem fogom tudni eldönteni...

Soha nem fogom tudni eldönteni hogy jól vagy rosszul nézek ki?

Figyelt kérdés

Már ezer éve foglalkoztat ez a kérdés. Igazából már fél éve/1 éve ingazodok, egyszer úgy vagyok hogy nincs nálam szebb, másszor meg azt magyarázom magamnak, hogy hát igen, bele kell törődnöm nem születtem valami nagy szépségnek, ilyenkor pedig romokban az önbizalmam, egész nap fetrengek semmi kedvem semmihez, azt se tudják mi bajom itthon. Ilyenkor azzal vigasztalom magamat, hogy majd más területen sok pénzt szerzek aztán az jó lesz bennem legalább... Igazából a kinézetemből szeretnék majd megélni, komolyabban a modell szakmában, 2 profi személynél voltam, akik azt mondták tipikus modell arcszerkezetem van és minél előbb kezdjem el mert hatalmas sikerek állnak előttem, kizárólag külföldön akár milliomos is válhat belőlem ha kitartó vagyok. Meg kell jegyeznem, az a 2 személy akivel beszéltem profi szakértő emberek a divat/modell szakmában, és nem csak azért mondták, hogy náluk csináltassak portfóliót és lehúzzanak zsével, mert az egyik nem is csinál már, kiöregedett belőle, így semmi haszna nem lenne belőle ha ezt mondaná, a másik pedig csak sima fotós, nincs ügynöksége, de amúgy elég híres.


Szóval eléggé érdekel ez a modell terület, és sokan azt mondják hogy nem az a tipikus szépfiú vagyok, hanem igazi férfi modellnek eltudnának képzelni mert különleges az arcom.


Állandóan végigvizsgálom az arcom, de semmi hibát nem találok, a szemem, a szám, az orrom az arcformám minden rendben, sajnos sokan mégis átlagos, átlag alattinak találnak. Egyesek azt is mondták csúnya vagyok de azt az egyet tudom hogy az biztosan nem vagyok. Az átlag vagy a kifejezetten jól kinéző között vacilálok, nem tudom eldönteni hová tartozom és már megőrít.


Már tettem fel ide a GYIK-ra is képet egyszer magamról (vagyis küldözgettem) de eléggé rosszul sikerült (nagyon megoszló vélemények voltak) ezért elmentem profi fotóshoz, és csinált egy elég jó képet. Gondoltam felrakom az answers yahoo-ra és az átlag pontszámom 5-6 között volt. A vicc az egészben az, hogy egy másik srác, akiről tényleg sugárzott hogy csúnya (nem bántásból) neki is ugyanannyi pontot adtak, amikor valaki beírt hogy nyissátok már ki a szemeteket... Mindenkinek megköszöntem az értékelést, de amikor azt kérdeztem, hogy mondják meg mi nem tetszik az arcomon, mert kíváncsi vagyok csak, akkor senki nem tudott válaszolni... Max annyit hogy egyszerűen nem, meg stb.


Sokan mondják hogy nem vagy egy Brad Pitt, de nem is vagy csúnya hát ilyenkor pl. megőrülök szerintem Brad Pitt amúgysem valami nagy szám... Igaz ezt férfi szemmel nem tudom eldönteni...


Legfőbbképpen az érdekelne, hogy valaki részletesen elmondaná, hogy mi nem jó az arcomon, mi nem tetszik, mert az emberek eddig csak annyit tudtak magyarázni, hogy hú átlagos, meg hú hát nagyon nem. De senki nem tudta megmagyarázni a rossz tulajdonságokat az arcomon. Én mindig megtudom a nőkről...


Állandóan hasonlítgatom magam más sztárokhoz...


Gondoltam elmegyek valami szépségszakértőhöz vagy hogy hívják, hogy pontot tegyek az i-re, de lehet ennek semmi értelme...


Lehet hogy nem kellett volna felraknom a képet ezekre az oldalra, mert csak lerombolták az önbizalmam, de nem tudtam dönteni, mert a való életbe valaki majdnem elájul tőlem (aki nem is elfogult mert nem ismerős), valaki meg azt mondta hogy nagyon nem.


Hagyjam így az egészet és fogadjam el önmagamat, vagy próbáljam kideríteni? Igazából az a baj ilyenkor lesütött fejjel mászkálok az utcán, valamikor meg mintha én lennék a legszebb/legjobb...


Valaki azt is válaszolta, hogy semmi csúnya az arcodon, csak egyszerűen nem vagy az esetem. az tény hogy nincs, azt én is látnám. az ilyen válasznak pl. nagyon örülök de valaki elintézte egy bleee bekiabálással


Lehet hogy szánalmas az is, hogy állandóan azzal törődök hogy nézek ki, de hát ki ne szeretné tudni magáról az igazat...


Mit tegyek?


2010. aug. 27. 14:08
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Kép?

Egyébként szerintem te már túl sokat foglalkozol magaddal.

Hány éves vagy?

De ha ennyire komolyan gondolod a modellkedést miért nem vágsz bele?Ha nem vagy "modell alkat"megmondják.

2010. aug. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Alkatom az tökéletes 100%-ig vékony izmos igazából az arcomon filózok állandóan


Igazából már képet se nagyon merek küldeni mindenki a negatívot látja meg benne :( Pedig pont most kaptam meg a profi képeket, de inkább magam nézegetem és a családom, majd lehet küldök nemtudom átgondolom


17 éves


Igazából egyéb iskolai okokból nem vágok bele modellkedésbe, ezért ez év végén lehetséges csak (2010)


szakemberek szerint minden adott.

2010. aug. 27. 14:27
 3/29 A kérdező kommentje:
Igazából szeretnék jól kinézni a való életben is, de ha nagy sikereket elérnék a modellkedésbe, és kiderül hogy modell arcom van akkor már megbékélnék magamba és már nem érdekelne hogy most ez meg az a szépfiú. meg én nem vagyok ilyen stb.
2010. aug. 27. 14:33
 4/29 anonim válasza:

:) ebben a korban nagyon érzékenyek a fiatalok a külsejükkel kapcsolatban:)

minden izlés kérdése:) a fiúk elvesztik a fejüket,ha óriási melleket látnak egy amúgy tök átlagos lányon,én pedig csak azt látom a csajszin, hogy hű de aránytalan vagy:S

a férfimodellek zöme érdekes arcberendezésű. némelyiknek túlságosan be van esve az arca, túl széles az állkapcsa.. a többségük nem Brad pitt..:):D a fotómodelleknek 2típusa van: az érdekes,"különleges arcberndezésű" fiúk,meg a szívtipró,macsók.

ahogy kivettem, te a 2. kasztba sorolod magad.. hát szerintem küldj képet.vagy linkelj.. remélem csak növelni tudunk az önbizalmadon

bár az én vagyok a legszebb hozzáállás is ijesztő:D de mindenkiben van szép, az tény:)

ne foglalkozz ennyit azzal,hogy mit gondolnak mások.légy boldog,és csak a pozitív kritikákat halld meg! nem tetszhetsz mindenkinek:)

L/17

2010. aug. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Küldj képet, majd én kielemezlek. :D
2010. aug. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:

JAVÍTÁS:

L/17 vagyok.:D a kifutómodellek többsége nem brad pitt. az úgy lemaradt.:):$

2010. aug. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Itt a kép:


[link]


Amúgy egyeseknek biztos ismerős leszek, már raktam fel ide képet magamról csak akkor nem kaptam valami túl bíztató válaszokat. Próbáltam modelles arckifejezést ezen a képen nem tudom átjön-e a képen...


Minden kielemzett véleményt elfogadok (negatív, pozitív) de az olyat hogy blee, meg fú de nem azt olyat nem kérek mert akkor nem tudom miért az.


köszi

2010. aug. 27. 14:58
 8/29 A kérdező kommentje:
már' látom magam előtt a válaszokat... :S :D
2010. aug. 27. 15:24
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább Orlando Bloomra hasonlítasz szerintem. Nincs semmi baj a külsőddel. A lányokra ne hallgass, mert ők nem szokták objektíven megközelíteni a dolgokat. A fiúkra se, mert ők meg vagy irigykednek, agy egyszerűen cikizni akarnak. Ha beszélni akarsz ilyesmiről, akkor csakis profikkal. Érdemes lenne egy kicsit férfiasítani az arcodat, mert nagyon nem áll jól ez a kisfiús imázs.
2010. aug. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
az első benyomásom, hogy olyan szépfiús vagy :D kicsit nyálas (bocsi). aztán megnéztem a részleteket, és nincs veled, vagyis a kinézeteddel semmi baj. a szemed szép stb.
2010. aug. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!