Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Folyton lealacsonyítom magam...

Folyton lealacsonyítom magam és nincs önbizalmam. Hogy változtassak?

Figyelt kérdés

Szerintem egy nőnek kb 45 kg-nak kell lennie, nagy kerek mellekkel, hosszú szőke hajjal, szépen kisminkelve, mély dekoltázsú felsőben, magassarkúban...

Hát én kicsit sem ilyen vagyok. Duci vagyok, és itt már megbukott minden :(

Mindig van pasim (mert ilyenkor kcisit érzem, hogy legalább valakinek fontos vagyok..), de sokszor gondolkozok azon, hogy előttem mennyivel jobb barátnői lehettek, mennyivel többet adhattak neki, stb.. Ez lassan felemészt :S Már nagyon elegem van belőle :S


15/L


2010. aug. 27. 21:53
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Különben fogyni próbáltam életmódváltással, fél év alatt semmit se adtam le, már erőm sincs elkezdeni újra...
2010. aug. 27. 21:54
 2/32 anonim ***** válasza:
hány kiló vagy és hány centi?
2010. aug. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon sok, de inkább hagyjuk ezt.
2010. aug. 27. 21:56
 4/32 A kérdező kommentje:
BMI 40 körül van, ennyit elárulok...
2010. aug. 27. 21:56
 5/32 anonim ***** válasza:
és mennyit eszel? mozogsz?
2010. aug. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
81%

"Folyton lealacsonyítom magam és nincs önbizalmam. Hogy változtassak?

Szerintem egy nőnek kb 45 kg-nak kell lennie, nagy kerek mellekkel, hosszú szőke hajjal, szépen kisminkelve, mély dekoltázsú felsőben, magassarkúban... "


60 kiló vagyok, közepes mellekkel, hosszú, barna hajjal, nem vagyok agyon sminkelve, nem dobom ki közönségesen a mellem, magassarkú még oké, de így már nem vagyok nő? Annyira hülye vagy, hogy remélem, nekem nem ilyen lesz a gyerekem. 15 évesen legyen már kicsit több eszed, az unokahúgom is ennyi, de te az agyi képességeiddel elbújhatsz mellette.

2010. aug. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Most ezt hagyjuk már, nem sz volt a kérdés szerintem!

Ha fél év alatt semmit nem sikerült fogynom, szerintem normális hogy nincs kedvem folytatni se.

Így akarom elfogadni magam, ducin.

2010. aug. 27. 21:59
 8/32 A kérdező kommentje:

Mert nagyon tudod, hogy mennyi az agyi képességem... Szerinted tehetek erről, hogy így érzek?...

Nyugodtan bánts te is, annyira nagyon ezt nem veszem fel..

2010. aug. 27. 22:00
 9/32 anonim ***** válasza:
70%
Nem ducin, hanem hülyén. Istenem, hogy lehetsz ennyire buta. Mellesleg rossz kategóriában van a kérdésed, úgyhogy jelentelek.
2010. aug. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Szerinted hogy fogadjam el magam, ha mindenhol ilyen nőket látok? Csak ilyenek tudnak érvényesülni..

És ne hülyézz le, nem is ismersz.. :(

2010. aug. 27. 22:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!