Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem kerdes,inkabb csak szeretn...

Nem kerdes,inkabb csak szeretnem ki irni magambol.. ha van velemenyed nyugodtan ird le hatha segitesz?! 😔

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Igazabol tudom,hogy ez egy kerdesekkel foglalkozo oldal de mivel nincsenek barataim s a csaladom teljesen maskepp latja a vilagot mint en,ki kell irjam magambol mert nincs kivel megbeszeljem..


Szoval, a tortenet ott kezdodik h egy ideje nem igazan erzem magam boldognak,a parommal 1 eve hazasodtunk ossze de mar most ugy erzem teljesen lapos… probaltam megbeszelni probaltam tenni ellene de ugy erzem nem megy.. soha nem csinalunk semmit,nem megyunk el egy setara sem,egy fagyi vagy barmi.. soha nem visz el randizni es soha nem is vitt.. jo ember mert hazudnek ha azt mondanam,hogy nem… barmire kepes lenne ertem de o mar nem is ram figyel.. csak a sajat vagyait hajtja en pedig csak egy bologato kiskutya vagyok mert a szavaim suket fulekre talalnak..Most minden aron lakodalmat szeretne mert az eskuvonk nagyon kicsi szuk korben tortent..nekem teljesen megfelelt ugy is,imadtam.. szep volt..


De most teljesen ugy erzem h senkit nem erdekel,hogy en mit szeretnek.. nekem nem kell lakodalom a csaladom se ugy all hozza s azt sem szeretnem ha menne az egymasra mutogatas.. velem van a baj? Tenyleg ennyire rossz ha en mint no nem vagyom 2evvel a hivatalos hazzasagkotesem utan egy lakodalomra ami egy csomo penzbe kerul.. ami a legjobban zavar az tenyleg az h senki nem kerdezi meg tolem,hogy te szeretned? Vagy mit szeretnel? Megcsinaljuk? Vagy ne? Akarod-e? Teljesen ossze vagyok mar zavarodva..


S amit meg le szeretnek irni,hogy egy ideje probalom kivulrol nezni a sajat kapcsolatomat.. es egyszeruen olyan semilyen.. nem kapom meg azt amire vagyom hiaba kerlelem.. van egy srac akinek egyszeruen nem birok ellenalni(fogalmam sincs miert,nem tortent meg semmi csak flortolgetubk) de ugy erzem o kihozna belolem azt amit evek ota elfolytok.. mit tegyek? Rossz ember lennek? Nyugodtan bantsatok ha valakinek az esik jol… de muszaj volt le irjam..


25/L



#El laposodo kapcsolat
2021. szept. 8. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ismerős szisztéma,emlitetted már neki komolyabban a dolgot? (mm hogy nem vagy boldog ilyesmi?). Illetve ismeri azt a másik palit?
2021. szept. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen,pont tegnap beszeltem neki errol.. de mintha meg e hallna… este is kimondtam h nem szeretnem a lakodalmat es onnantol meg o sertodik meg..


Nem ismeri a masik sracot.. teljesen idegenek egymasnak..


Nagyon ossze vagyok zavarodva,nem tudom mit tegyek…

2021. szept. 8. 13:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy minek akar lakodalmat, ha nem is figyel oda rád, a szavaidra, ha meg sem hallgat? Én bizony a fejéhez vágnám. Megkérdezném tőle, hogy mi értelme ennek az egész házasságnak, ha minden napunk szürke, és nem teszünk azért, hogy élményeket szerezzünk egymás számára. A lakodalmát megeheti a fene, hogyha az egyik fél közben boldogtalan. Kérdező, csípd ki magad, legyél szép, ápolt mindennap, és járj el egyedül vagy barátokkal sétálni, szórakozni. Ha nem érdekli, hogy kivel, mikor, hol jársz, sajnos ez a kapcsolat halott, és csak azért van még mindig együtt veled, mert ez így kényelmes neki. Ha szólsz, az nem elég, ha ezek után pillanatnyilag másképp viselkedik. Ha nem vagytok képesek fenntartani ezt a kapcsolatot, akkor nem sok értelme van, hogy továbbra is egymás mellett maradjatok. Sajnos idővel ennek majd a gyerek fogja meginni a levét, ha lesz. A ti idegeitek meg tönkremennek.
2021. szept. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!