Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért lehet nagyon rossz...

Miért lehet nagyon rossz érzésem ha egy bizonyos bűnesetre gondolok?

Figyelt kérdés

Sok mindent hallottam már hírekben/ facebookon, sokszor kerestem már rá részletesen az áldozatokra stb.. általában sajnálom őket meg ilyesmi de nem vegyül különösebb rossz érzés e közé. Azonban van egy eset ami nem tudom miért de mégis rossz érzést vált ki belőlem. Nem durvább mint a többi. Nem szomorú érzést, inkább rettenetesen nyomasztó , nagyon szar érzést vált ki. Nem amiatt mert szörnyűbb lett volna. Egyszerűen nem tudom hogy mi miatt..!!

Miért lehet ez? Nagyon érzékeny ember vagyok egyébként. Jól működik az intuícióm is.

Mit jelenthet ez?



2021. szept. 21. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, ha ez szerinted ez ezotériába való, ám legyen...

Ha nem itt lenne, megkérdezném, hogy milyen bűnesetről van szó.

2021. szept. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Beírod googlebe hogy “fejbe lőtte magát a díler” , rámész képekre egy gugoló lany lesz ott. Na az az.
2021. szept. 21. 20:16
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez [link]
2021. szept. 21. 20:17
 4/4 KajalasÚr válasza:
nekem is ez a kedvencem
2022. máj. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!