Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha visszamenőlegesen eldönthet...

Ha visszamenőlegesen eldönthetnéd, hogy megszüless-e, hogy döntenél?

Figyelt kérdés

2022. jan. 5. 20:24
A kérdező szavazást indított:
Meg szeretnék születni.
Nem szeretnék megszületni.
28 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan betegséggel élnél mint én ami miatt sosem lesz senkid se normális életed, és még az orvosok sem tudják hogy mi az isten bajod akkor elgondolkozol azon hogy érdemes e végig szenvedni ezt a fo$ életét... jobb lett volna világra se jönni 😏

Annyit sajnálok hogy nem halálos a betegségem.

28f

2022. jan. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

#1

Részvétem, ugyanígy vagyok! ☹️

2022. jan. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
80%

"Midász király kérdésére, hogy mi a legjobb és legelőnyösebb az ember számára, a bölcs Szilénosz, a gyermek Dionüszosz nevelője, hosszan, makacsul és kifürkészhetetlenül hallgatott. Végül hátborzongató nevetésben tört ki, és rekedtes hangon így szólt:

„Nyomorult, kérész-életű nemzedék, a gond és a véletlen gyermekei, minek kényszerítetek arra, hogy megmondjam nektek azt, amit a legjobb volna nem hallanotok? A legjobbat te el nem érheted: neked a legjobb meg sem születni, nem lenni, semmivé válni. A második legjobb pedig: mielőbb meghalni.”

2022. jan. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Akkor sem kerdezett meg senki amikor megszulettem es abba sem ugathatok bele, hogy mikor lesz vege ... szoval tolem fuggetlen a dolog, de ha ujrakezdhetnem valoszinu par dolgot mashogy csinalnek.
2022. jan. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
itt nagy a baj
2022. jan. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!