Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elfogadjátok a melegeket?

Elfogadjátok a melegeket?

Figyelt kérdés
2022. jan. 7. 18:18
1 2
 1/19 anonim válasza:
31%
Nem!
2022. jan. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
66%

Köszönöm, nem kérek.

Ha arra gondolsz, hogy vannak-e előitéleteim velük szemben, akkor nem, nincsenek.

De ünnepelni sem fogom őket, a felvonulásukat elítélem.

2022. jan. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
51%
Igen.
2022. jan. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%

Ezt úgy hívják, hogy homoszexuális. Ha lehet, ne beszélj argóban.

Persze, nem fogom őket lelökni a villamosról. Valamerre nekik is menni kell.

Lehetőleg ne kezdjen ki velem.

2022. jan. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%

Ha a homoszexualitásra gondolsz, nincs velük bajom, amíg nem az én ánuszom a célpont.

De én sem fogom ünnepelni őket, és kuvvára irritál, hogy a felvonulásuk miatt egy fél fővárost lezárunk, meg rendőrök biztosítják a parádéjukat.

Aki meg tüntetni/gyülekezni merészel az egészségügy vagy a felsőoktatás hátrányos helyzete miatt, azokat meg akár könnygázzal is oszlatnák.

2022. jan. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
69%
Nekem semmi bajom nincs velük. A felvonulással pont annyi problémám van, mint bármilyen más felvonulással. Azzal, hogy, előttem csókolóznak stb az pontosan annyira zavar, mintha egy hetero pár tenné ugyanezt.
2022. jan. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Tom Benko ***** válasza:
75%
Igen. Miért ne tenném?
2022. jan. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
64%

Nem. És a migránsokat meg a magukat őshonos magyarnak hazudó fekákat sem fogadom el.

Az aktivistáikat sem.

A cigókkal is elővigyázatos vagyok.

És ezt a véleményemet elfogadjátok? Marxista liberálisok...

2022. jan. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A pirézeket elfogadnád?
2022. jan. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%

Én úgy vagyok velük, hogy négy fal között nyugodtan. Nem akarom megölni őket, nem akarom börtönbe küldeni őket a másságuk miatt. Nekik is joguk van párt találni, és vele boldognak lenni. Joguk van minden állás betöltésére.


Egyenlőség jelet azért egy homoszexuális, és egy heteroszexuális pár közé nem tennék. A heteroszexuálisok képesek csak új életet létrehozni a kapcsolatukból, a természet, és a teremtés rendjébe is ez illeszkedik bele. Az egyházi esküvőjüket nem tudom támogatni. Valamilyen a házasságnál gyengébb vagyoni, és jogi közösséget kifejező világi papír létrehozását számukra igen (például bejegyzett élettársi kapcsolat.)


Ha egy meleg durván közeledne felém, egy heteroszexuális férfi felé, akkor azért nem örülnék, és megrökönyödnék rajta. Egy olyan közeledésnél, ahol nem erőszakosan nyomul rám a meleg, hanem elfogadja az elutasítást, akkor nem írná le magát emberileg nálam. Sőt barátok lehetnénk, mint egy másik heteroszexuális férfival. Ugyanúgy bánnék velük, mint a nekem nem bejövő, de nálam próbálkozó lányokkal.

2022. jan. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!