Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek sok ember miért...

Szerintetek sok ember miért viselheti meg nagyon 1-es osztályzatok szerzése?

Figyelt kérdés

2022. márc. 25. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem is rosszul érintett anno. Gimiben szinte jött volna, hogy elsírjam magam. Jelenleg egyetemen is ha rosszabbat kapok, mint amire számítottam képes vagyok magamba fordulni:D Viszont amikor olyan zh-n kapok egyest, amire a zh előtti este kaptuk meg az anyagot, 100pontos volt az a szhar doga és természetesen egyest kapok, ezen már csak nevetek :D
2022. márc. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretünk azzal szembesülni, hogy hülyének tartanak minket, és még írásba is adják.
2022. márc. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Mert azt sulykolják, hogy aki egyest kap, az munkanélküli, semmi ember lesz
2022. márc. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

A környezet (családtagok, tanárok) illetve saját magunknak felállított elvárás miatt. Ha pedig többször megtörténik pl. egy adott tantárgyból, pedig az adott személy úgy érzi mindent megtett, az valóban nagyon önpusztító tud lenni.

Saját tapasztalatból mondom, mert kilencedikben kettesnél jobb jegyet nem sikerült szereznem matekból. Már magántanárhoz is jártam, mindenemet beleadtam, de minél több rossz jegyem volt, annál kevésbé hittem magamnak. Utána kiderült, hogy diszkalkuliám van, amit általános iskolában nem vettek észre, mert elég gyér oktatásban vettem részt.

2022. márc. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!