Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vannak dolgok, amikbe hibáztam...

Vannak dolgok, amikbe hibáztam, és nem akarom elmondani a szüleimnek mert nem tenne túl jót..Hibáztam, és azt vettem észre, hogy soha nem lehet teljesen tiszta életet élni, lehetetlen ezt kivédeni.Mit tennétek?

Figyelt kérdés

2022. márc. 26. 12:16
1 2
 11/12 Dzsoki ***** válasza:
100%
Ne bocs legyen,hanem értelmes megvilágítás,ha már vetted a fáradtságot,hogy kérdést írtál! Az valóban nem jó,hogy hibáztál. Mi is hibáztunk,hogy egy félig kibontott történetre,képesek voltunk reagálni! Az még rosszabb,hogy másodszor is elkövetted. Viszont,ha eljutottál eddig,hogy leállsz,az előrelépés. Úgy általánosságban.
2022. ápr. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem számit annyira nagy hibának, másnak ez semmiség, csak nekem.Mivel túloztam is másodjára, de általában minden tinédzser ilyen, és erre már rájöttem.
2022. ápr. 5. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!