Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kiráz a hideg Alejandrótól? :O

Kiráz a hideg Alejandrótól? :O

Figyelt kérdés

Akik nem ismerik:

http://www.youtube.com/watch?v=YZdjI9lUt5s&feature=fvst

Engem a rózsafüzéres résznél teljesen kiborít!

Meg, hogy a férfiak ott tekeregnek félmeztelenül! :O

Fúj...elhányom magam!


2010. szept. 14. 19:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

:))

mondjuk nekem lady gaga legtöbb klipje kiváltja ezt a reakciót :)

2010. szept. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
nagyon szar :D meg a többi gaga szám is :D
2010. szept. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Vezekényi Lacinál reklamálj, ő csinálta xD
2010. szept. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ha már tehetsége nincs,az őrült videóival/ruháival próbálja meg felhívni magára a figyelmet.
2010. szept. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

ma 19:39

:D:D:D:D

ez tetszett XD

2010. szept. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Amúgy bevallotta az egyik interjúban, hogy eddig is zenélt, de azt a kutya se értékelte! És most -, hogy ilyen feltűnő klippeket készít, ruhákat hord-, mindenki vele foglalkozik.

Tegnap hallottam, hogy HÚSBÓL volt a ruhája, a fenekén pedig kivágva egy kis rész!


Na ez azért már durva!

2010. szept. 14. 19:44
 7/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó az egész úgy ahogy van.

Egyedül a zenével nem vagyok megelégedve a végére monotonná válik.

2010. szept. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Alejandro, ale alejandroXD ennek van értelme, hogy egész végig egy nevet mondogat?XD
2010. szept. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én nem kritizálom...eleinte én is leszóltam, lehurrogtam. Ezt a negatív véleményem kifejeztem egy amerikai oldalon is. Meg is érkezett a válasz: Ha nem tetszik akkor hallgassak magyar előadókat. Hát ennél több nem is kellett. Mi magyarok, hogy merészeljük leszólni, amikor nekünk nincs is ilyen vagy legalább hasonló zenészünk. Hány magyar szám jutott el külföldre a mostani időkben? Hát ne akarjátok, hogy számoljam.
2010. szept. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
55%

Kedves előző,de remélem te is látod,hogy aki nem Amerikába születik az nem igazán tud érvényesülni nemzetközi szinten.Az meg egy hülyeség,hogy Mo.-n nincsenek jó előadók.De vannak,csak nem tudnak érvényesülni,mert ez az amerikai mainsteam-lekvár kiszorítja őket.Mert erre van kereslet.A kutya se ismerte Lady Gagát amíg nem kezdett el "sokkolni" az idétlenségeivel(pölö,hogy hermafrodita meg,hogy férfi..)De most sztár lett,mert a botrányokra meg a hülyeségre van igény.Nálunk is ez van,csak itt meleg kóla.

És visszatérve a magyar zenéhez(igaz,angolul énekelnek),a Demonlord egy zseniális világszínvonalú banda,mégse valami ismert.Vagy mondhatnám az Ektomorfot is.(Jó,oké csak a metálról tudok nyilatkozni,mivel ezt szeretem. :D )

2010. szept. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!