Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 15 éves lány vagyok, és van...

15 éves lány vagyok, és van egy kis proplémám az, hogy nagyon könnyen eltudok vörösödni. De a baj az hogy nem csak fiúknál hanem lányoknál. Tanároknál. Ez az egész nagyon idegesít, azért mert így nem tudok önmagam lenni. Hogy tudnék ezzel szakítani?

Figyelt kérdés
2008. dec. 20. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Én 27 éves vagyok, de nekem is ugyanez a problémám. Volt egy időszak, amikor nem vörösödtem, de aztán újra előjött... Szerintem az önbizalmadat kellene erősíteni, mert nálam legalábbis onnan ered a dolog. És minél gyakrabban vörösödsz el, annál nagyobb az esélye, hogy a következő alkalommal is megtörténik. Viszont ha egyszer sikerül elérni, hogy ne vörösödj el, akkor nagyobb az esélyed, hogy a következő alkalommal se fogsz, ha érted mire gondolok.
2008. dec. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aranyos lehetsz, a fiúk díjazni fogják! Volt már ilyen kérdés, ott is kiderült :-)
2008. dec. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Mostanában olvastam valahol,hogy azok pirulnak még el akik szoronganak valamitől.30éves vagyok és van,hogy én is elpirulok.Probáltam változtatni,valamikor sikerül.Ha olyan dologrol van szo,mikor érzed mindjárt elpirulsz,probálj higgadt maradni,ne vedd gyorsabban a levegőt,vagy gondolj valami másra.És tényleg növeld az önbizalmad az segit.
2008. dec. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
van mikor nálam is ez van..multkor is ez volt...már régóta szerelmes voltam egy lányba és azon a napon nagyon jól elvoltunk és kaptam tőlu puszit akk ugy elpirultam de szerencsére ott volt a haverom és arrább hívott h ne lássák :D...de mostanában is szoktak ilyenek lenni mikor felállít a tanár órán és nemtudok emgmukkanisem akkor is eltudok eléggé vörösödni...:)
2008. dec. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2008. dec. 31. 11:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is 15 éves vagyok és ugyan ez a bajom... Az a baj, hogy ez egyre több embernek feltűnik és cikiznek miatta. Már kezdek hozzászokni. Szerintem tanuld meg kezelni a helyzetet. Nevess sokat! Sok szerencsét! :)
2009. febr. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez az elvörösödés tényleg nagyon égő tud lenni :S sajnos nekem is ilyen problémám van, mindenki kiröhög miatta :S 14/F
2010. júl. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!