Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek csúnya vagyok,ha...

Szerintetek csúnya vagyok,ha a kondiba sose próbáltak még felszedni?

Figyelt kérdés

Csak egyszer volt ilyen,de többször sem másfél év alatt.

Mindenkitől azt hallom,hogy többször is próbálták felszedni,csak engem nem😢30 N


2022. aug. 19. 19:54
1 2
 1/17 anonim válasza:

Lehet rossz kondiba jársz :)

Máshol már próbáltak?

2022. aug. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mutass egy szelfit es megmondom
2022. aug. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem,sajnos nem,elég szomorú vagyok emiatt,néha jól esne ha érdeklődnenek írántam.
2022. aug. 19. 19:57
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a resting bitch faced olyan komor es tavolsag tarto kepet mutat rolad. Lehet a kisugarzasod nem az igazi. Vagy magas vagy vagy valami egyeb. Mutasd magad es meg mondom f/29
2022. aug. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én is voltam többen is, volt hogy odajöttek hozzám talán 3x de úgy rendesen engem sem própáltak felszedni :/ akkor most én is csúnya vagyok?

De pedig az utcán meg mindíg fügyülnek utánam meg ilyenek

2022. aug. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:

Pedig akkor az alakoddal nem lehet baj :)

Mi lehet a gond szerinted?

#1

2022. aug. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Alapbol van a kondinak ilyen iratlan szabálya h ott nem ismerkedunk, hanem edzunk. Csak a selejtek lepik ezt at... Pedig varni egyket orat es terem utan csinalni mar nem gáz, sot
2022. aug. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
60%
Lehet, hogy belefutottak egy rakás agresszív egóhercegnőbe (egyébként nem nehéz), akik kioktatták őket, hogy "a konditerem nem ismerkedésre való, meg egyébként se próbáljon velem ismerkedni senki az utcán sem, a tömegközlekedésen sem, a boltban sem stb., mert nem azért vagyok ott, hogy ismerkedjek, le is harapom annak a fejét, aki hozzám mer szólni", aztán elment a kedvük az ilyesmitől. Egyáltalán jelét adtad bármikor is annak, hogy egyedülálló vagy, vagy hogy szeretnél ismerkedni? Random nem nagyon fognak odamenni hozzád...
2022. aug. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Átérzem a helyzeted. Bár én fiú vagyok, de nekem is jól esne néha, ha jönnének pozitív visszajelzések a lányoktól. Akár csak annyi, hogy kicsit megnéznek az utcán, vagy fel akarják venni a szemkontaktust velem, de semmi. Baromi szar, tök rondának érzem magam. Lehet, hogy tényleg nem vagyunk szépek?!:D
2022. aug. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kép?
2022. aug. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!