Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnék megváltozni?

Hogyan tudnék megváltozni?

Figyelt kérdés
Soha nem jó nekem semmi. Ha megtörténik az amit szerettem volna amiről azt gondoltam, hogy már csak ez hiányzik ahhoz , hog boldog legyek rá jövök, hogy ez sem elég és nem tudok neki örülni, vsak keresni a többi dolgot ami hiányzik az életemből. Van egy párom szép házunk és egy gyönyörű kisbabank. És nem elég. Miért nem segít többet a baratom, miért nem nagyobb a hazunk miért nem jó ez miért nem jó az.. és már rosszul vagyok magamtól! Mit csinaljak? Hogyan változtassak ezen???

2022. okt. 1. 22:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Szó szerint hálátlan vagyok. Pedig amikor a földön voltam szorongással pánik betegséggel akkor tudtam hálát adni , mert azt mondtak akkor jobb lesz.
2022. okt. 1. 22:06
 2/4 anonim ***** válasza:
Adj többet. Meglátod, úgy fogod érezni, hogy többet kapsz.
2022. okt. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Mintha rólam irtàl volna!!!

Belekezdtem önismereti kurzusba, felismerésekre leltem. Mostmar tudom miért nem vagyok boldog. Értem az okàt, mégsem tudok felülkerekedni rajta, ami egyszer 3 hétre sikerült. Felhötlen boldogsàgot kell elképzelni, amire a testem egy hosszú stressz és boldogtalansàg feloldàsàra ( amit te is leírsz, bolhàból elefànt) betegséggel vàlaszolt, kórhàz.. stb... Visszaestem, csak a pontot vàrom, hogy ujra eltudjam DÖNTENNI, hogy boldog leszek ujra minden àron! Rajtunk múlik. Egyébként felismerés= mindenért te vagy a felelős mert mindenre mondhatsz igent vagy nemet. A tükör törvénye, és az öbecsülés, önszeretet, önbizalom és önértékelés fejlesztése. PONT!

2022. okt. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyszer úgyis mindent itt kell hagyni.Lehet pár év múlva megbetegetsz és meghalsz.Vagy a párod. Légy hálás.

Hallgas Eckhart tollet.

2022. okt. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!