Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan érjem el hogy ne...

Hogyan érjem el hogy ne történjen meg ez folyton?

Figyelt kérdés

Na hát az a helyzet, hogy én borzasztóan parázom a hulla látványától. Már jó ideje még a temetők közelébe se megyek, de sajnos már láttam belőlük élőben temetésen is, meg filmekben is régebben, mielőtt felismerem hogy nekrofóbiám van. Éjszaka amikor aludnék el, és éppen nem vagyok passzban, beugrik a fejembe egy random bomló ember, és a helyébe képzelem magam és elkezdek pánikolni mint ahogy ma is. Mit tegyek hogy ne forduljon elő?

16/L



2022. nov. 27. 00:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj egy pszichológushoz, ezen nem a gyakorin fognak tudni segíteni.
2022. nov. 27. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szakember segít (pl. iskolai pszichológus), de nem elég 1-2 beszélgetés ám!
2022. nov. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Igen, én is pszichológust tudnám ajánlani, de ha nem .erszelmenni akkor próbálj nem gondolni rá
2022. nov. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Őrülj, hogy élsz és ezt ünnepeld minden nap.

Élvezd az életet, mert egy nap mind Odaát leszünk. Lehet jobb lesz, lehet, hogy nem lesz semmi.

Túl fiatal vagy még ahhoz, hogy Krisztus tanításában lelhess megnyugvásra. Ne is olvasd az újszövetséget, mert csak összezavarna. Bár legszívesebben erre bátorítanálak.

Másik meg, hogy egy nap valószínűleg te is, én is és mindenki, aki ezt olvassa egy bomló emberi test lesz. Felesleges a helyébe képzelni magad. Értelmetlen, de hiába magyarázok neked. Én a te korodban vámpírnak képzeltem magam, aztán meg Istennél is magasabb tehetségnek. De valójában mára már megértem arra a tudatra, hogy egyszerü kis emberkeként tekintsek magamra. Egyszeri és megismételhetetlen vagyok. Egy érték vagyok és ha elvesznék, az jóvátehetetlen lenne. Erre próbálok ráébreszteni mindenkit.

Minden jót!

2022. nov. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!