Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudok megbékélni az...

Nem tudok megbékélni az életemmel. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

#család #szerelem #otthon #szabadság #toxikus #Elmenni/túlzott ragaszkodás
2023. jan. 13. 19:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
El szeretnék menni otthonról.
2023. jan. 13. 19:08
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi akadálya?
2023. jan. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Majd megszokod idővel. Én is leléptem párszor de aztán jött a hajléktalanság az éhezés stb. Inkább vissza jöttem, mert itt tudok enni és nem fagyok szét. Pár évtized és elfogadja az ember a sorsát...
2023. jan. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Önismeret, munka, karrier építés.
2023. jan. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Soha ne add fel, legyen bármennyire is nehéz. Próbálj meg több munkát vállalni, többet félre tenni és amint tudsz, elköltözni otthonról. Nyilván nem oldja meg a problémát rögtön, de segít elviselhetőbbé tenni. Sajnos a szüleiden/családodon változtatni nem tudsz, muszáj vagy elfogadni őket, de ezt nem azt jelenti, hogy velük együtt kell élned amíg világ a világ. Törj ki és merj álmodni.
2023. jan. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én az elmúlt 5-6 évben kezdem el naponta órákat tölteni azzal, hogy pszichológiával kapcsolatos youtube videókat nézzek, elég sokat tanultam


Elköltözés jó dolog, ha az ember egész életében egy rakat baráttal volt megáldva, vagy párkapcsolatban él, egyedül nem olyan egyszerű ez, főleg, hogy ha nem nagyon van más napi programod munka után mint nézni a falat, futni menni majd aludni


Mindenesetre azt gondolom, a jelenlegi életünkre a belső világunk van hatással, és a belső világunk pedig a jelenleg életünkre, ez ilyen körbe körbe járkálós dolog a kérdés az, hogy ki tud e lépni a boldogtalanságból az ember vagy nem

2023. jan. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi újság azóta, kérdező?
2023. máj. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Már nyugodtabb vagyok. Imáimban gyakran elmondom, hogy még mindig érzek kétségbeesést, de egyszer majd bízom benne, hogy sikerül ezektől a dolgoktól megszabadulnom..
2023. máj. 12. 17:42
 9/11 anonim ***** válasza:
Mitől akarsz megszabadulni és hogyan? Mit szertnél igazából, és mit tudsz tenni?
2023. júl. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*Mit szeretnél ...
2023. júl. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!