Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem érzek semmit?

Miért nem érzek semmit?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni..Lassan fél éve úgy érzem üres vagyok legbelül, nem tudok aggódni, félni, szeretni vagy utálni. Próbáltam olyan dolgokat keresni ami el veszi a figyelmem vagy amit szerettem, de már a zene se, a film se, sőt semmi nem érdekel, mert nem tud már semmi se lekötni. És ez fura hasonlat lesz, de régen a halál esetek is nagyon megráztak, már nem. Igen szomoru vagyok miatta, de még se. És 4-5 hónapja ki költöztem Magyarországról, és nem hajt a vágy se hogy itt új embereket ismerjék meg. És csak vagyok, mint egy robot. Kérdeztem 1-2 barátnőm akik azt mondták lehet azért van, mert egy fiút nagyon szerettem, és szeretem is, de még se. De a lényeg hogy csúnyán csalódtam benne, és ezeken kívül sok dolog volt amikről nyíltan nem beszélek senkinek. Odáig jutottam hogy néha ok nélkül sírok, és tényleg nem találom az okot. Nem találom semminek se az értelmét, de szeretném, mert nagyon értelmetlennek látom így az életet. Pláne hogy még felnőtt se vagyok.

És igen lehet mondani mi baja egy gyereknek, mert ott az apja meg az anyja. De az én helyzetem ebbe se a legkönnyebb, de erről se beszélek. Abba aki tud segíteni hogy hogy tudnák a régi lenni azt megkérem hogy segítsen, koszonom!



2023. jan. 16. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Valószínűleg ez depresszió. Menj el pszichológushoz. Ha ennyire tompa vagy, akkor szerintem 1-2 mondatos válasz és egy idézet nem lesz elég, hogy helyre jöjj.

De addig is kezdj el sportolni, járj ki a természetbe és még ha úgy is érzed, hogy nincs igényed emberek társaságára, próbálj meg kimozdulni és barátkozni.

2023. jan. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
Én ha minden jól megy, ma vagy, ha nem ma, akkor a héten még írok neked.
2023. jan. 17. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%
Depresszió, bipoláris zavar(?)
2023. jan. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok.


Isten mindenképp segít bármiben, ha hiszel benne és keresed!


Isten nagyon szeret bennünket!


Annyira, hogy az Ő egyetlen fiát, Jézus Krisztust adta értünk, hogy nekünk örök életünk legyen.


Jézus eljövén, tanította az embereket, meggyógyította őket bajaikból, gonosz szellemeket űzött, hirdette nekik az Isten igazságát.


Majd semmi gonoszat nem tévén elfogták, megkínozták, kigúnyolták őt. Majd keresztre feszítették, ezzel megölvén őt. De ő harmadnapra feltámadt! És nem tudta a halál őt fogva tartani. Legyőzte a gonosz minden erejét. És felment az Isten jobbjára. És örökké él! És ő a mindenség Ura.


És aki hisz Jézusban, annak is örök élete van.



Az a tanácsom, hogy olvasd az Újszövetséget, gondolkodj az olvasottakon, és fogadd meg az ott található jó tanácsokat, tanításokat!


És ezek segítenek!


És hittel kérd Istent, hogy segítsen a problémádon! Ő mindenen képes segíteni!

2023. jan. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!