Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok az életről?

Mit gondoltok az életről?

Figyelt kérdés

2023. júl. 19. 08:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogy néha elég szar
2023. júl. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Az egyetlen állandó dolog a változás :)
2023. júl. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem jött be.
2023. júl. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hogy olyan, mint egy hullámvasút, de sajnos, nekem már hosszabb ideje a "völgyben" van.
2023. júl. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Elkívánkozok innen, de nem igazán akar magához szólítani a Jóisten
2023. júl. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az élet érteleme, hogy próbáljuk magunkat jól érezni benne és segítsünk másoknak hogy ők is jól érezzék magukat.
2023. júl. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Az élet maga az élet és mindegy hogy éled meg, csak az nem mindegy hol.
2023. júl. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez igy eléggé egy megfoghatatlan kérdés.

De mondok neked egy konkrét példát. Én látom azt a munkatársaimon, hogy ők bizonyos zömmel rossz döntéseik után miket szenvedtek vagy szenvednek el jelenleg is az életben.


Ha a rövid verziót akarom előadni akkor nem egy embernél láttam ezt….

Ne házasodj meg soha, csak laza kapcsolatod legyen vagy csak szex alapú kapcsolatod.

Ne csinálj gyereket, mindig olyan partnert keres aki ragaszkodik az óvszerhez. Ha nem hagyd ott a p….


És k……a gondold át hogy mire veszel fel hitelt és mekkora összegben.


Ha ezeket betarod akkor nem fogsz oda jutni, mint a fent említettek hogy te is becsatalkozhatsz az elvált, idegbetegek klubjába.

Akiknek soha nincs pénzük mert vagy az asszony vagy a kölkök vagy a bank elveszi a fizetésed 70%-át. A maradékból meg csak a kajára meg a számlákra futja.


És na ná hogy akkor köpködik azt a kollégát aki ezekkel nem kell fellációzzon. Pedig igazából csak gondolkodni kellelt volna.


35 F

2023. júl. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Senior Séf ***** válasza:
48%

"Ne házasodj meg soha, csak laza kapcsolatod legyen vagy csak szex alapú kapcsolatod.


Ne csinálj gyereket, mindig olyan partnert keres aki ragaszkodik az óvszerhez. Ha nem hagyd ott a p….


Ha ezeket betarod akkor nem " éled, csak túléled az életet. Annak meg mi értelme?


Hogy a kérdésre válaszoljak, úgy érzem így 64 évesen, hogy nekem bejött az. Nem, nem vagyok gazdag. Sőt megtakarításom sincs. Soha nem is vágytam vagyonra. Mi a ménkűnek? A szomszéd fűje akkor is zöldebb, ha belefulladok a pénzembe. Így van bekötve az ember, ez ellen tenni nem lehet. De ott voltam, és azt csináltam, amire az életkorom éppen predesztinált. Gyerekként játszottam, kamaszként próbálgattam a határaimat, hülyeségeket csináltam és begyűjtöttem az érte járó pofonokat. Fiatalként csajoztam ezerrel, zenéltem, nem törődtem semmivel. Megházasodtam, gyerekeim lettek, aztán egyszer csak benőtt a fejem lágya. Elváltam, újra nősültem, és most a napokban múlt 24 éve imádjuk egymást. Hitelem nincs, ellenben megvan minden, ami egy csendesebb élethez kell.

2023. júl. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azta,ezt így még sosem fogalmaztam meg,de tök igaza van a fenti2pasinak,bár én csaj vagyok,de ugyanígy gondolom!

Csak a saját életemről tudok nyilatkozni,amit imádok,hisz egészséges vagyok,akik fontosak nekem,azok is azok,mindig meg v mindenem,még ebben a válságos időszakban se kellett spórolnom,és így54évesen elmondhatom,h a világon mindenhova eljutottam,ahova vha vágytam-és sokan csak vágyakoznak-.Van 1szuperlaza munkahelyem,1kis belvárosi lakásom,hitelem sose v,ellenben mindig v annyi pénzem,h azt tegyek,amihez csak kedvem van!:)Szóval remélem,még nagyon sokáig így marad minden az életemben,mint ahogy most van!!

2023. aug. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!