Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg túl nagy és lehetetlen...

Tényleg túl nagy és lehetetlen az álmom? 13/

Figyelt kérdés

Az van, hogy van egy álmom egy vágyam ami a következő:

Az, hogy politikus legyek és megváltozassam Magyarországot. Egy szebb országot csinálni belőle ahol mindenki jól élhetne. És hiszem azt, hogy még nem veszett el Magyarország, hogy sikerülhet szép és jóvá varázsolni ahol nem kell folyton azon aggodni, hogy az utcára kerülünk. Persze csak páran tudják, de mindenki azt mondja, hogy egy fecske nem csinál nyarat. Igaz, de hiszem, hogy sikerülhet. Kérlek mondjátok meg most ez tényleg olyan reménytelen álom? Egy hely ahol a politikusok nem hazudnak és nem csalnak.


2010. okt. 17. 10:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

13 évestől ez igen érett álom.

Kívánom, hogy sikerüljön!

Bár azt hozzáfűzöm, hogy egy fecske, bár nem csinál nyarat, a saját fészke környékén még rendet tehet. :)

2010. okt. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez az álmom. :)

Remélem sikerül valóra váltanod.

14

2010. okt. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Előző hozzászóló nem hívnak véletlenül Vencelnek??? Csak ugy kiváncsiságbol.
2010. okt. 17. 10:33
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Te csak egy ember vagy, ahogy mindenki más is. Egyeseknek sikerül nagy dolgokat véghezvinniük, másoknak nem. Pl. Hitler. Ő is csak egy ember volt, de szinte mindenki tudja, ki volt ő. Minden csak az akaratodon múlik. Tanulj, dolgozz meg azért, amit el szeretnél érni. Nyilván nem lesz könnyű, de ezt te is tudod. Lesznek majd segítőid is, akikre támaszkodhatsz. Hisz sokak szeretnék Magyarországot jobbá tenni. Szóval hajrá, egyáltalán nem reménytelen az álmod. :)
2010. okt. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Remélem, hogy sikerül!!!mindenki nevében

Szebb jövőt!

2010. okt. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha elkezded, én támogatlak! 17/F
2010. okt. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát és a pozitivumát.:) Az a baj hogy még csak 13 vok ugy hogy még várnom és tanulnom kell.
2010. okt. 17. 11:25
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
Ez igaz de ami késik nem múlik!!!És tanulj ehhez ész is kell:D.De már a magyarság meg van benned:Daz a lényeg.Sok sikert még1x:D16/f
2010. okt. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is támogatnálak! 13/l
2010. okt. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Kösz. Amúgy szerintem van eszem hozzá.:) Vagyis remélem.
2010. okt. 17. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!