Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Velete is szoktak ilyen féle...

Velete is szoktak ilyen féle dolgok történni?

Figyelt kérdés

Leírom inkább úgy, hogy ahogy jönnek ki belőlem dolgok.

Egyszer érdekelnek dolgok egyszer nem

Valamikor trehány vagyok valamikor nem

Egyszer igényes vagyok egyszer nem

Akkor a munka helyemen egyszer előtör belőlem olyan hozzáállás a munkához,hogy én most tökéletes munkát fogok végezni a legjobb precíz munkát majd egyszer észhez kapok vagy már nem is tudom aztán mintha csak belefáradnék (?) , majd csinálom olyan féle hozzáállással amit magam körül látok.

Kicsit mintha váltakoznának bennem dolgok.

Meg itthon is egyszer elkezdek takarítani mert zavar az ami körülöttem van és ilyenkor ugrik be az , hogy rend a lelke mindennek majd egyszer meg az , hogy nem érdekel és ismét trehány vagyok.

Egyébként 28 éves családapa vagyok.

Előre is köszönöm a válaszokat



2023. szept. 11. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs elég motivációd…ennyi
2023. szept. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Impulzív természet vagy. Szerintem nincs ezzel gond, légy racionális amennyire tudsz, és akkor nem gond, hogy ilyen lendületesen változnak az érzelmeid.
2023. szept. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ez téged zavar, akkor csinálj napi tervet, mi az az 1-2 dolog, amit aznap feltétlenül és jól el kell végezni. A többi várhat.
2023. szept. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!