Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Létezik olyan munka ami nem...

Létezik olyan munka ami nem jár nagy felelősséggel, stresszel és nem kell sokat tanulni hozzá ?

Figyelt kérdés

2023. szept. 13. 10:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a főnöktől függ,h mennyire stresszmentes egy meló.Én nyomdában dolgozom-érettségi után elvégeztem egy2éves szakmunkásképzőt,utáltam tanulni,minél előbb pénzt akartam keresni!-,egyszerű,de sokrétű munka,ami felelősséggel is jár,de mivel baromi rendes a főnököm,nem stresszelek rá,és emiatt jobban is tudok figyelni+az is sokat segít ebben,h délután egyedül dolgozom,ami színtén óriási előny.Nem dolgoztam sok helyen,mindenhol a végsőkig kitartottam,de most vagyok igazán a helyemen,imádok itt dolgozni,de óriási szerencsém v,h megcsíptem ismerős segítségével,de persze rajtam múlt,h meg is tudtam tartani és elégedettek velem!:)
2023. szept. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!