Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Első randim,lesz második?

Első randim,lesz második?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18/f vagyok,és ma volt az első randim egy kávézóban egy fiúval.(hát igen meleg vagyok)


Izgultam mert mégis csak ez az első randim,és hát ő 20éves mégis csak tapasztaltabb mint én.

Szóval találkoztunk,ölelés stb,beültünk..


(először nem is tudtam,hogy illik első találkozáskor köszönni)


Aztán elkezdett beszélni,és nagyon sokat beszélt én is próbáltam figyelni és fenntartani a beszélgetést,kérdezgettem,néha ő is,de mégis csak ő volt az impulzívabb az egészben,de összességében egész jó volt,kb 2órát beszélgettünk,ahhoz képest,hogy nekem az első volt,és ezt ő is tudta. Felhozta,hogy mehetünk eggyütt majd,Mozi,buli stb..


De én úgy éreztem,hogy unalmas vagyok,esetleg nehogy idegesítő legyek,tipikusan mindent túl gondolok,és ilyen szociális szorongás gondolom,ezen tudok változtatni?

Mostanában sokszor érzem,hogy hozzá akarok szólni a témához de nem tudok,és a barátaim sokszor annyit beszélnek,én meg gyakran megkapom,hogy csendes visszahúzódó vagyok,de szeretném magam jobban megmutatni,többet beszélni stb...


Majd elköszöntünk,és nem sokkal később rámírt,hogy vigyázzak haza felé.


Szerintetek ebből lehet második alkalom?


Nektek milyen volt az első randi élményetek? Kiváncsi vagyok 😄



2023. nov. 22. 01:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!