Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vonz ennyire a sátán,...

Miért vonz ennyire a sátán, és a paranormális dolgok?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta vonzanak a para dolgok, horror filmek, dèmonok, szellemek/idèzèse stb. Nem értem miért van ez, egészen 6-7 éves korom óta tetszik és foglalkoztat. Most vagyok 23.

De egyszerre meg félek tőle.

Volt olyan hogy az előző barátnőmmel szellemet idèztünk nála, ilyen rajzolt "szellemtáblával" .. nem tudom hogy csak a tudatalattink mozgathatta a pènzèrmèt, de kijött egy olyan név vagy szó, hogy "Ozlight" mond ez nektek valamit?! Sőt, lehet csak bemábiáztam, de otthon ilyen félig üveg, félig fa ajtónk van, és egy ideig èreztem ott mintha nèznènek, volt hogy egy időre elmúlt utána ismét megjelent.


dec. 11. 08:14
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Mert unatkozol.

Régebben az ember a te korodban már dolgozott napi 8-10 órát, aztán gyereket nevelt, nem volt ideje ilyen baromságokra.

dec. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A katonaságnál unatkoztunk, és sokszor szellemet idéztünk...unatkozol, a szellem meg úgyis ráér, "kéznél" van.
dec. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az ember egy kíváncsi lény és a kreativitás ugyebár határtalan, sokszor beleképzelnek dolgokba olyan dolgokat, amik már az ő fantáziánuk.


A szellem, túlvilág stb témák is az idegen dolgoktól való félelem és fantázia szüleményei.


Az idegen dolgok sok esetben váltanak ki olyan reakciókat, véleményeket, fantáziát, ami sokszor nem igaz.


A mindennapokban is számtalan ilyen tényező van.


Pl érkezik egy új ember egy közösségbe. Idegen nekik, elkezdenek marhaságokat pletyizni, ami éppen eszükbe jut.


Holott szimplán idegen még és nem ismerik.


Az emberek zöme még mindig nem elég fejlett agyilag, hogy mimdezt tudatosan kezelje.


Pl megismerjen másokat a pletyka és fantázia előtt, majd tényeket tudjon mondani.


A sötét alapon sokak számára kellemetlen, nem látnak jól vagy nem is látnak és a félelem elindít bennük egy képzelgést.


Szellemesdi testvéreimet mindig én voltam, aki riogatta őket. Jómagam pedig csak nevetek, hogy egy romos helytől is félnek vagy pl temetőben.


Minden ugyan olyan, csak sötét van.


Az ilyen szellem vadászosdik, akik félnek, de mégis csinálják... Nos az adrelalin függőségüket élvezik ki buta agyukkal.


A félelemnek is megvan a maga funkciója a természetben a baj csak az, hogy az ember sokkal több mindenre gondol. Amolyan védd az életed és fuss adrelalin löket.


Nyitott szemmel is beleképzelhetnek dolgokba bármit, mint pl egy foltos csempe mintájába sokmindent.


Halucinálhatnakn is.

Vagy pl ott van az alvásparalízis számos formája. Van akinek nyitott szemmel még az álomkép kivetülése zajlik s azt hiszi ott van valaki stb.


Az emberi agy csodái.

dec. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

"A szellem, túlvilág stb témák is az idegen dolgoktól való félelem és fantázia szüleményei."

Hamis konklúzió.

Összemosol mindent mindennel, és hamis eredményre jutsz.

dec. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

Google - [link]

Létezik Ozlight.com - fények és ilyesmi.

Nézz utána, érdekelhet. Még szakmaötletet is adhat.

dec. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Most próbál megfogni az ördög, érzi, hogy könnyű dolga lesz nálad. Most kell neked ellenállnod a kísértésnek, különben a markába kerülsz.
dec. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!