Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mondsz nézőpontokat arra a...

HunLo kérdése:

Mondsz nézőpontokat arra a célra ,hogy megtudjam vizsgálni a saját életemet velük?

Figyelt kérdés

febr. 11. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elégedett vagy magaddal? Ha nem, mit teszel ellene?
febr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Ha ennyi idősen még nem tudsz jól magyarul, akkor mindenképpen érdemes megvizsgálni az életed.
febr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Mond<a>sz nézőpontokat <abból a célból> <szóköz rossz helyen>,hogy meg<|>tudjam vizsgálni a saját életem<et?> velük/a segítségükkel/?

Elég sok magyartalan kifejezés is van - ezeket döntsd el, hogy mennyire hibásak.

febr. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

Nem igazán értem, hogy miért kérdezel, ha aztán nem érdekel a válasz.

Vagy azt hitted, hogy nincs hiba, csak viccelek?

Te utaznál egy olyan repülővel, ahol minden út előtt valaki belefúr néhányat a szárnyba? Mondván, hogy így is repül.

A mondsz az valóban elmegy tájszónak, de ide nem az igazi.

febr. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A saját életed vizsgálatáról szólt a kérdés.

Ennek része az is, hogy legalább a középiskola alatt megtanulod értelmesen és normálisan kifejezni magad az anyanyelveden.

Ebben az is benne van, hogy ha valamit hibázol, akkor nem az az első gondolatod, hogy ezt elmosd, eltakard, vagy mást hibáztass érte, hanem magad próbálod kijavítani.

Ezért örültem, mikor megkérdezted, hogy mi volt a hiba, és ezért vagyok szomorú most, mert úgy néz ki, hogy mindent megteszel azért, nehogy NEKED kelljen valamit csinálni ezzel.

Először az jött, hogy nincs is itt hiba, utána az, hogy ez igazából nem is hiba, utána az, hogy más is ilyen, majd az, hogy így is meg lehet érteni.

Te jó vagy így, ahogy vagy, és változzon meg mindenki más, ha valami nem tetszik neki.


Mi lenne, ha ezek helyett már elsőre is azon gondolkodnál, hogyan lehet ezt inkább kijavítani?

Ez elég fontos lenne a jellemed szempontjából is.

Végül is ezért kérdeztél, nem?

febr. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Most már ez így jó.

,,A saját életed vizsgálatáról szólt a kérdés.


Ennek része az is, hogy legalább a középiskola alatt megtanulod értelmesen és normálisan kifejezni magad az anyanyelveden."


Igaz!

febr. 12. 17:53
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm én is, hogy foglalkozol az életeddel. Ez így egy jó út, amerre elindultál.
febr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nemrégiben tett ki új videót.

2. live-os videója, ahol arra kéri kedves nézőit, hogy vegyenek elő lapot és tollat. Nem véletlen.


Próbáld ki.


A linkben lévő kérdéseket is leírhatod magadnak és kifejtheted, elgondolkodhatsz rajtuk.

febr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!