Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit választanál? (lent)

Mit választanál? (lent)

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy ha elmondanád 10 barátod nevét, hogy csináltak valamit és ezért megölik őket, vagy nem mondod meg, ezért téged ölnek meg?


Remélem érhető :)


2010. okt. 24. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Érthető.Fogós kérdés.Magamért (is) és a barátaimért (is) mindent.....

majd gondolkodom még...

2010. okt. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó lenne, ha lenne 10 barátom... Mivel nincs egy sem, csak felületes ismeretségek, viszont nagyon tartalmas az életem, biztosan nem áldoznám fel magam másokért. Tudom-tudom, önző dög vagyok...
2010. okt. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem sincs 10 barátom

na de ha lenne akkor simán engedném, hogy megöljenek, hiszen nincs semmi érdekes az életemben, mi több igazán rossz

na jó nem rosszabb, mint az afrikai éhező gyerekeknek, de akkor sem akarok élni

2010. okt. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon nehéz lenne dönteni, és lehet hogy a végén az önzőségem győzne, és elárulnám, de... Most úgy érzem hogy megtenném értük, hiszen ha belegondolok, akkor miattam halna meg 10 ember. Ha elárulom őket, és meghalnak az életem végéig az én lelkemen fog száradni és tisztára begyogyóznék. Ezért ha logikusan végiggondolom akkor feláldoznám magam. Biztos nem könnyen, de valahogy mégis..
2010. okt. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem sincs 10 barátom...

De szerintem akkor nem árulnám el a neveiket.:P

2010. okt. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az életem nem olyan értékes és az a bizonyos 3 barátomé viszont annál inkább ezért nem meg sem nyikannék.

Ha az a röpke életem viszont jó lenne akkor sem öletném meg még azt a 3 embert sem mert.....mert nem.:]

19/L

2010. okt. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még ha csak egy barátomról lenne szó, akkor sem árulnám el. Ha valaki elárulja, akkor az nem volt barátja az illetőnek, csak havernak tartotta őt.
2010. okt. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!