Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van bepisilős emléketek?

Van bepisilős emléketek?

Figyelt kérdés

Emlékeztek olyanra esetre amikor bepisiltetek? Személy szerint én többre is emlékszem, mások szerint ez fura?


Mi történt, mire emlékeztek?


Előre köszi a választ, és azt is ha a korotok és a nemetek leírjátok.



febr. 19. 02:55
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
18, mióta tartogattad mire hazaértél? Nem tudtad letolni a nadrágod vagy csak elketdett befolyni?
ápr. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

18# vagyok

Nagyjából 2 órája kellett már nagyon!

Elkezdett ömleni, inkább ráültem a wc-re nadrágban 🤷‍♂️

Jó volt 😎

ápr. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
100%

Egyszer még általános iskola 8. osztályban mentünk kirándulni busszal. Hosszú volt az út, én meg nem gondolkodtam előre és túl sok üdítőt megittam az út alatt, ami utólag visszagondolva nagyon rossz ötlet volt. Az út felénél már nagyon kellett, de még hátra volt kb egy óra. Ahogy körbe néztem, nem csak én voltam egyedül ezzel a problémával, többeknek is pisilniük kellett. Szóltam a tanárnak hogy álljuk meg, de erre azt mondta hogy csak 10 perc van hátra bírjuk ki. Még soha nem kellett annyira pisilnem, mint akkor. Próbáltam elterelni a gondolataimat, de semmi másra nem tudtam gondolni, csak egy wc-re amit tele akartam pisilni. Végre megérkeztünk. Volt is a közelben egy wc, de előtte valahogy le kellett szállnom a buszról. Alig bírtam felállni az ülésről, annyira kellett már. Épp, hogy leszálltunk a buszról, az egyik osztálytársam odalépett hozzám és ilyen pisilés hangott adott ki, psssssssss. Ennek hatására már nem bírtam visszatartani, és teljesen összepisiltem magam. Rajtam kívül mindenki megúszta bepisilés nélkül.


22 L

máj. 23. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Trianon által elcsatolt Felvidéken mentem 6-évesen az iskolába. Az állam nyelvén egy szót sem tudtam, de a tanító néni sem tudott magyarul. A magyar-szlovák lakosságcsere foolytán, voltak tirpák gyerekek, akik úgy-ahogy tudták mindkét nyelvet. Ők voltak a tolmácsok: "vegyétek elő az olvasókönyvet", "házi feladatra... lesz" stb.

Egyszer nagyon kellett óra alatt pisilnem, de nem tudtam, hogyan kell szlovákul kikérezkedni a WC-re, tirpák gyerek nem volt a közelben, így megtörtént a baj. Rövid ideig csúfoltak a gyerekek, de gyorsan abbamaradt.

jún. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

23, honnan tudta az osztálytársad, hogy ennyire pisilned kellett? Ficánkoltál az ülésen és többen látták?

Az út alatt nem csinálta ezt ő vagy más hogy mondta hogy psss vagy a vízre emlekeztetett?

jún. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!